* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Yarı Zamanlı (Part Time) İş İlanları, Yarı Zamanlı (Part Time) Eleman Arayanlar İş Başvurusu

Yarı Zamanlı (Part Time) Yarı Zamanlı (Part Time) ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Express Englısh
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - istanbul avrupa)
SecretCV sitesinde yayınlanan Express Englısh firmasının verdiği ilanda; ...isayarsız modelistlik ve stilistlik eğitmeni aranılıyor! beylikdüzü 0212 873 84 94 avcılar 0212 694 66 94 istihdam edilecek pozisyon : eğitmen, öğretim görevlisi, öğretmen, kurs öğretmeni, akademisyen

Ba Grup
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Ankara)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Ba Grup firmasının verdiği ilanda; ... imalatı,gibi uluslar arası ticareti ilgilendiren konularda faliyet sürdüren şirketler grubumuzda fuul veya part-time çalışacak dış ticaret konusunda gerekirse yetiştirilecek bay-bayanlar alınacaktır.

Yağmur Tur & Org.
(Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - İstanbul Avrupa)
İstanbul Avrupa ili için Yağmur Tur & Org. firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...ervis yapacak bayan hostesler aranmaktadır...

Sponsor Bağlantılar

Ankara Şampiyon Kursları
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Ankara)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Ankara Şampiyon Kursları firmasının verdiği ilanda; işaret dili eğitimi verebilecek part time eğitmen alınacaktır.

Ilıca Tanıtım
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - İstanbul - Anadolu)
...lemanlaralınacaktır.1000 tl maas + prım + yol ucretı.. not: maaslar haftalık olarak odenır...yetkili kişi :murat aktaş sabit numara :541 6690707 cep numara :216 5054729istanbul - anadolu - ümraniye, i...

Boncuk Çocuk Evi
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - İstanbul Anadolu)
İstanbul Anadolu ili için Boncuk Çocuk Evi firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...ematik ve ingilizce öğretmenleri aranmaktadır.

Ateş Elektronik
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Edirne)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Ateş Elektronik firmasının verdiği ilanda; ...tif, müşteri ilişkileri kuracak telefonlara bakacak, ekip çalışmasına uyumlu, satış ve ikna kabiliyeti olan, esnek çalışma saatlerine uyumlu, en az lise mezunu bay/bayan takım arkadaşları aramaktayız.

Saydam Sigorta Ltd. Şti
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Samsun)
...hildir............. tıp öğrencileri ise 1 ve 6.sınıf okuyanlar olabilir............. halen özel veya resmi bir sağlık kurumunda çalışmakta olan doktorlarımız bizim sağlık bünyemizde çalışmak istemeler...

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

ebebek
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Çanakkale)
...vlendirilmek üzere 'part time satış danışmanları' arıyoruz.\s en az lise mezunu, tercihen perakende mağazacılık sektöründe deneyimli, nezaket ve zarafet kurallarını benimsemiş, özümsemiş takım çalışma...

Markantalya Fix Silver
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Antalya)
... zamanlı çalışacak "satış tecrübesi olan,prezentabl,bay-bayan"elemanlar aranmaktadır.adayların ingilizce veya rusça bilmesi,sigara içmemesi tercih nedenidir.nezih bir ortamda kurumsal bayi olan mağaza...

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Ek gelir kazandıran 15 firma
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )