* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Çizgi Bağımsız Denetim Ve Serbest Muhasebeci Mali
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
kariyer.net sitesinde yayınlanan Çizgi Bağımsız Denetim Ve Serbest Muhasebeci Mali firmasının verdiği ilanda; genel nitelikler:çalışkan, disiplinli bay bayan çalışma arkadaşı... iş tanımı:ofis programları (word,excel vb.) bilen tercihen, logo programı kullanabilen deneyimli arkadaşa ihtiyaç vardır.

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

Alimex Alüminyum Sanayi Ve Tic. Ltd. Şti.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sakarya )
Sakarya ili için Alimex Alüminyum Sanayi Ve Tic. Ltd. Şti. firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...knik destek verecek proje hazırlama uzmanları aranmaktadır.

Arkon İnşaat San Ve Tic A.ş.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
İstanbul Avrupa ili için Arkon İnşaat San Ve Tic A.ş. firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...k okul mezunu, bay, üst düzey yönetici asistanı aranmaktadır. :

Firma Adı Gizli
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...evlendirilmek üzere satış-müşteri temsilcileri alınacaktır. aranan nitelikler : 35 yaşını aşmamış,iletişim becerileri gelişmiş,ikna kabiliyetine güvenen,hedef odaklı çalışabilecek,dış görünümüne özen ...

Şanlıurfa'nın Önde Gelen Öncü Firmalarından
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Şanlıurfa )
kariyer.net sitesinde yayınlanan Şanlıurfa'nın Önde Gelen Öncü Firmalarından firmasının verdiği ilanda; ...ü oluşturup, maliyetlendirebilen- office programlarını kullanabilen- erkek adaylar için askerlik görevini yapmış- şanlıurfa ilinde ikamet eden veya ikamet edebilecek- bay ve bayan çalışma arkadaşları:

Analizartı İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ticaret Ltd. Şti.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir, Manisa)
...lerinden mezun* yurtdışı satışta 1-2 yıl tecrübeli veya yetiştirilmek üzere* çok iyi derecede ingilizce, ikinci bir lisan tercih nedenidir* ms office programlarını çok iyi derecede kullanabilen* satış...

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Açılım Eğitim Öğretim Yapı San Tic. A.ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara )
Ankara ili için Açılım Eğitim Öğretim Yapı San Tic. A.ş. firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...er rakip firmaların e-ticaret çalışmalarını takip etmek.

Martı Kurumsal Hizmetler
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
... özelliklere sahip "sağlık memuru" arayışımız bulunmaktadır. aranan nitelikler : sağlık meslek yüksek okulu' ndan veya sağlık meslek lisesi 'nden mezun,iş yeri hekimleri ile koordineli çalışma başarıs...

Newday Group GYD
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
secretcv sitesinde yayınlanan Newday Group GYD firmasının verdiği ilanda; ...se mezunu,müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip,sorumluluk ve inisiyatif sahibi,akıcı türkçe konuşabilen ve kendini ifade yeteneği gelişmiş,problem çözme ve analitik düşünme gücüne sahip

Avrupa Asya Petrol Gaz Maden İnş. Harita Müh. Taş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara )
...er: üniversitelerin şehir ve bölge planlamacılığı bölümlerinden mezun, 1/5000 ve 1/1000 ölçekli nazım ve uygulama imar planı yapımında, en az 2 yıl deneyimli, netcad ve autocad programını kullanabilen...

Google ile ara

<

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )