* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Kahve Dünyası
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
İstanbul Avrupa ili için Kahve Dünyası firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...mizde görev alacak "paketleme personeli" aramaktayız.

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Erbak Uludağ İçecek A.Ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Kocaeli, Sakarya)
secretcv sitesinde yayınlanan Erbak Uludağ İçecek A.Ş. firmasının verdiği ilanda; ..., problem çözme becerisine sahipinsan ilişkileri gelişmiş, diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksekyoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecekerkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...zun,ilaç sektöründe ruhsatlandırma alanında en az 1 yıl deneyimi olan,ms office programlarını etkin kullanabilen,iyi derecede ingilizce bilen.

Makro Market
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Kayseri)
...nu sağlayabilecek " mağaza yöneticileri " arıyoruz. aranan nitelikler : en az lise mezunu, (tercihen üniversite mezunu), organize perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sa...

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Boğalar Tekstil Gıda Market Ltd. Şti.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Adana )
...aralığında,tercihen mağazacılık sektöründe en az 1 yıllık satış tecrübesine sahipkonsantrasyon, dikkat ve gözlem becerisine sahip, takipçi ve detaycı,hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü,...

Florence Nightingale Hastanesi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
... yönetecek liderlik ve iletişim becerilerine sahip, 'idari direktör' adayları aranmaktadır.

A Plus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.ş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
kariyer.net sitesinde yayınlanan A Plus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.ş firmasının verdiği ilanda; ...masına yatkın pozitif, güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren diksiyonu düzgün yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek halkalı'da çalışabilecek bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış :

Kariyer Koleji
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara )
kariyer.net sitesinde yayınlanan Kariyer Koleji firmasının verdiği ilanda; ...nimizi,varlık nedeni olarak kabul edecek, varlığıyla hep bir adım daha ilerilere gitmemize yardımcı olacak, eğitim adına söyleyecek sözü olan öğretmen arkadaşları büyüyen kadromuzda görmek istiyoruz.

Komtaş Bilgi Yönetimi Dan. Ve Tic. A.ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
...ve implementations. ınformatica software consultant will be responsible for gathering and analyzing client requirements. ınstalling and configuring the software to clients' environment as documented a...

Tuzla Gemi Endüstrisi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
secretcv sitesinde yayınlanan Tuzla Gemi Endüstrisi firmasının verdiği ilanda; ...i sahibi, 35 yaşını aşmamış, takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar için)anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )