* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Yüce Silver
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa , İstanbul Anadolu )
... kuyum toptancısına bayan elemanlar aranmaktadır. tercihen rusça veya romence vb yabancı dili bulunan satış konusunda tecrübeli. iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, dinamik,güleryüzlü, uzun süreli çal...

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Boyner Büyük Mağazacılık A.ş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa , İstanbul Anadolu )
...ağazacılık a.ş.'nin brandium mağazası için; en az lise mezunu, modayı yakından takip eden, başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, m...

Etc Telekomünikasyon San Tic.a.ş
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa , İstanbul Anadolu )
...aları hazırlayacak, güvenliği ile ilgili yasal şartları takip edecek ve uyum durumunu değerlendirecek.

GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
...le ilişkisi olmayan kat hizmetleri müdürü alınacaktır. tüm başvurular gizlilik ilkesi ile değerlendirilecektir.

Firma Adı Gizli
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
İstanbul Avrupa ili için Firma Adı Gizli firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...resindeikamet eden, araç dağıtım elemanıarıyoruz.

Moral Tekstil San.ve Tic.a.ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa )
...ıllık veya 4 yıllık bilgisayar veya ilgili bölümlerinden mezun olan- askerlik ile ilişiği bulunmayan- bursa'da ikamet eden iş tanımı:firmamızda implementasyon sürecinin sonuna geldiğimiz güncel yazılı...

Sönmez Bustaş Soğuk Depo İhracat Ve Transport A.ş.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa )
...anma tecrübesi olan tır kamyon düzenekleri ile ilgili teknik bilgiye sahip src 4 belgesine sahip, önemli ölçüde büyük trafik kazası bulunmayan :

Siemens Rail Automation
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa , İstanbul Anadolu )
...e* support the head project manager to carry out the representativeness of the company in front of the client, as well as in all commercial aspects when required* on-shore contracts management, includ...

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Bank Street Language Institute
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
secretcv sitesinde yayınlanan Bank Street Language Institute firmasının verdiği ilanda; ...ork flexible hours*have a teaching qualification*have professional maturity ,*have cultural maturity ,*be willing to work flexible working hours.*minimum 2 year(s) experience*for part time , full time

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Ithinka Bilgi Teknolojileri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
...lendirilmek üzere ''java yazılım uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır. aranan nitelikler : * üniversitelerin ilgili\sbölümlerinden mezun,* iyi derecede java/j2ee bilgisi\solan,* en az 2 yıl yazılım\sgeli...

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )