* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

TUNASİST BİLİŞİM
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
...full time, bayraklı çağrı merkezi, bayraklı callcenter, bayraklı call center, bayraklı müşteri temsilcisi, bayraklı satış temsilcisi, izmir - bayraklı - müşteri temsilcisi
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

ERASLAN HUKUK
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
Ankara ili için ERASLAN HUKUK firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... ankara - çankaya - katip

Kartonstand Amb.Tas.Uyg.İmal.Rek.San.ve Tic.Ltd.Şti
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul - Anadolu)
...fik tasarım, beykoz teknik çizim elemanı, beykoz iç mimar, istanbul - anadolu - beykoz - tasarımcı grafiker

Zer Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...nacaktır. 14 farklı sigorta şirketinin acenteliğini yapmakta olan şirketimize, poliçe tanzimi yapabilecek segem sertifikalı teknik personel alınacaktır.

Demak Gıda
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Demak Gıda firmasının verdiği ilanda; ....) src 4 ve psikoteknik belgelerine sahip, ankara'yı iyi bilen, güvenilir,dürüst,yaptığı işi benimseyen,sürekli çalışabilecek, çalışmayı seven, askerlik hizmetini tamamlamış, bay adaylar aranmaktadır.

Elegas Asansör
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
İstanbul Avrupa ili için Elegas Asansör firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...kamıza ingilizce ve arapça bilen satış elemanı alınacaktır.

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

T-Shop
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu)
...eyecan dolu, aktif, satış ve mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, mağaza müdürlü'ğünü hedefleyen, ikna kabiliyeti yüksek, dikkatli, detayları atlamayan, müşteriye ürün satmakta zorlanmayan, bay ...

Ems Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
...klerde ofis sigorta teknik personeli aranmaktadır. - microsoft ofis programlarını kullanabilen. - diksiyonu düzgün. - kişisel bakımına önem veren. - şirket mail ve müşteri takibi yapabilecek. - ofis d...

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

AS ORGANİZASYON
(Bay - Yarı Zamanlı (Part Time) - İstanbul - Avrupa)
IsBul sitesinde yayınlanan AS ORGANİZASYON firmasının verdiği ilanda; ...nizasyonda part-time çalışacakarkadaşlarımızı arıyoruz.istanbul - avrupa - tüm ilçeler, istanbul - avrupa, as organizasyon, part time, istanbul komi, istanbul servis elemanı, istanbul servis personeli

Osmanlı Plastik
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
İstanbul Avrupa ili için Osmanlı Plastik firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...; 35 yaşını aşmamış vasıfsız bay elemanlar alınacaktır.

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )