* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Interofis Tercümanlık Merkezi
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Antalya)
...unu 17-27 yaş arası stajyer olarak başlayıp ofis yönetimini öğrenecek ve bunu meslek olarak seçecek bayan ekip arkadaşları!
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Yalı Spor Malzemeleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - izmir)
...lideri yalı spor'un izmir mağazalarında görevlendirilmek üzere; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak yalıspor firması standartlarına uygun, satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinde aktif rol o...

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

İntersport
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - ankara)
...liyetine devam eden ıntersport atletik, türkiye'deki operasyonunu genişletmeye devam ediyor. ankara'daki bir çok mağazası için aşağıdaki özelliklere sahip satış danışmanları arıyor. kalite odaklı ve u...

Klotho Tekstil
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...i yapabilecek bayan sekreter aranmaktadır maaş+sgk+yemek+yol olanaklarımızdır güzergah ;beylikduzu -avcılar+esenyurt çalışma saatleri= hafta içi: 08.00-19.00 cumartesi: 08.00-13.00 pazar günleri tatil

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Netlog Lojistik Grubu
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - kayseri)
...rkek adaylar için) 'satıştan sorumlu bölge müdür yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır.

Nişantaşı Birey Özel Dershanesi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Nişantaşı Birey Özel Dershanesi firmasının verdiği ilanda; kurumumuzu en iyi şekilde temsil edecek kayıt kabul de görev alacak arama yapacak telefonlara bakacak kayıt alacak arkadaşlar aranmaktadır.

Yalı Spor Malzemeleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - manisa)
...lideri yalı spor'un manisa mağazalarında görevlendirilmek üzere; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak yalı spor firması standartlarına uygun, satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinde aktif rol...

Teknoser Elektronik
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Teknoser Elektronik firmasının verdiği ilanda; ...ni yüksek, güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, kişisel gelişimine önem veren, hedef odaklı çalışabilen, bay bayan elemanlar arıyoruz.

İngiliz Kültür Anaokulları
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - antalya)
...vlendirilmek üzere; muhasebe elemanı alınacaktır. istihdam edilecek pozisyon : görevli

Bulut İnşaat Yapı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul avrupa)
...efler doğrultusunda genel müdürlüğe bağlı tüm birimleri ve çalışanlarını sevk ve idare edecek, çalışanlar arası koordinasyonu yüksek tutacak, firmanın genel politika stratejilerinin belirlenmesine kat...

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )