* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul avrupa)
istanbul avrupa ili için Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.ş. firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...edilecek pozisyon : garson
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Devyap Gayrimenkul
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
İstanbul Anadolu ili için Devyap Gayrimenkul firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...rşılama yöntemleri ,müşteri tipleri ,ürün bilgisi

Kapgel A. Ş.
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - İstanbul Avrupa)
...kullanarak bölgesel dağıtım yapmak. * akıllı telefon ve kapgel uygulamasını kullanabilmek (eğitimi verilecektir) * uygulama üzerinden görev geldiğinde ilgili mağazalara giderek ürün alımını gerçekleşt...

Cvplus Search & Selection
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu, istanbul avrupa)
...an müşterimiz için 'kurumsal satış yetkilisi ' arıyoruz. lisans düzeyi öğrenime sahip, aktif satış , tercihen kurumsal satış alanında en az 1 yıl deneyime sahip, satış alanında kariyer hedefleyen, müş...

Martı Otel İşletmeleri A.ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - muğla)
SecretCV sitesinde yayınlanan Martı Otel İşletmeleri A.ş. firmasının verdiği ilanda; ...lık belgesi ) 4- yaş aralığı 18- 45 5- otelcilik sektöründe çalışmış 6-vardiyalı çalışa bilecek 7- takım çalışmasına yatkın iletişim kabiliyeti yüksek 8- yaz kış çalışa bilecek 9-lojmanımız mevcuttur.

Trust Güvenlik
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Trust Güvenlik firmasının verdiği ilanda; caddex , dsc alarm sistemi montajından anlayan maaş + sgk + yemek + yol

Promosyon Dükkanı Aş
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
İstanbul Avrupa ili için Promosyon Dükkanı Aş firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... matbaaya ehliyetli teslimat elemanı aranıyor.

Aysan Makina
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
İzmir ili için Aysan Makina firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... konstrüksiyon için gazaltı kaynakçısı aranıyor.

Dülgeroğlu Iplik Ve Mensucat San Tic A. Ş
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...re bilgisayar bilen asistan aranmaktadır.ilgililerin cv göndermeleri rica olunur

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Firma Adı Gizli
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu, kocaeli)
...le ilişiği olmayan, hammadde planlama sorumlusu arıyoruz. istihdam edilecek pozisyon : sorumlu

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )