* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Thy Do&Co İkram Hizmetleri A.Ş.
(Bay veya Bayan - Dönemsel - izmir)
... özelliklere sahip 'temizlik görevlileri' arayışımız bulunmaktadır. minimum ilkokul mezunu alanında en az 1 yıl deneyimli iletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik hizmet bilincinde ve müşteri odaklı, vard...
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Dsg İk ve Danışmanlık
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu)
...vlendirilmek üzere "kalite yönetim sistemleri mühendisi" aramaktayız. · üniversitelerin makine veya metalurji mühendisliği fakültelerinden mezun, · kys geliştirme, uygulama ve süreç analizi konularınd...

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Aybir Nakliyat
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
... yurtiçi nakliye ve lojistik sektöründe hizmet veren firmamızın satış / pazarlama bölümüne aktif satış yapan tecrübeli ,yukarıda ki özeliklere sahip bayan personel alımı olacaktır.

Pehlivanoğlu Marketçilik Gıda Pazarlama San. ve Tic. A.Ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - izmir)
SecretCV sitesinde yayınlanan Pehlivanoğlu Marketçilik Gıda Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. firmasının verdiği ilanda; ...cek erkek adayların askerlikle ilişkisi olmaması gerekmektedir. lütfen başvurularınıza fotoğraf ekleyiniz. mağazanın tüm işleyişi ve personelinden sorumlu olacaktır. merkeze bağlı olarak çalışacaktır.

Kömürcü Hukuk Bürosu
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...sayar kullanabilen, ofis asistanı aramaktayız.. iş tanımı: - telefon trafiğinin yönetilmesi, - kurumsal şirketlerin icra dosyalarının tahsilatına yönelik telefonla borçlu araması ve takibi yapılması, ...

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Stratej İk
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - balıkesir)
... sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. pazartesi ve cuma günleri çalışmak, haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, es...

Özel Öncü Lisesi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
İzmir ili için Özel Öncü Lisesi firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...larda deneyimi olan matematik öğretmenleri alınacaktır.

Aytaç Mali - Hukuki Danışmanlık
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
... 30-40 yaş arasında ofis görevlisi bayan eleman arıyoruz. 3 aylık deneme süresinden sonra ücret yeniden gözden geçirilecektir. maaş + sigorta + yol + yemek

Silverlife Mimarlik San. Tic. Ltd. Şti
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Silverlife Mimarlik San. Tic. Ltd. Şti firmasının verdiği ilanda; telefonlara bakabilecek, ofıs temızlıği ve çay servisi yapabilecek bayan eleman.....

Imaginarium
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu)
...cuğu/yeğeni olan, - satış performans etkinliği sayesinde hak ettiğini kazanmak isteyen.

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )