* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Irmak Group
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...endirilmek üzere, * yeni mezun olmuş mimar arkadaşlar aranmaktadır.
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Cmr Yazılım
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
...ulumunu yapabilecek teknik desteğini verebilecek iş arkadaşları arıyoruz. işle ilgili aranan özellikler; logo muhasebe programlarını kurup desteğini verebilme sql server kurulumu yapabilecek.

Arkpa
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
İstanbul Anadolu ili için Arkpa firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...ıtları genel ve tüm ön muhasebe işlerinde deneyimli.

Ent Güvenlik Hiz. Ltd. Şti.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...57 yasalarına hakim genel koordinatörlük vasfına sahip arkadaşlar alınacaktır.

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Idea Makına Ltd. Stı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
...örevlendirmek üzere muhasebe şefi aranmaktadır. istenen özellikler smmm belgesine sahip, muhasebe alanında minimum 5 yıl çalışma deneyimine sahip, maliyet muhasebesi, vergi mevzuatı , hesap planı ve g...

Hotel Bosnalı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Adana)
Adana ili için Hotel Bosnalı firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...ma saatlerine uygun resepsiyonist aramaktayız

KUAFÖR MİTHAT&MEHMET
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul - Anadolu)
... %35 prim 4500-5000 tl kazanma imkanı ile deneyimli manikürcüler aranıyor. kuaför mithat & mehmet üsküdarmesai saatlerine uyan çalışma arkadaşlarına uyum sağlayabilecek temiz müsteriye saygılıelemanla...

Rulmaksan Makina Aş
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
...vlendirilmek üzere "vasıfsız eleman" aramaktayız. -tercihen endüstri meslek lisesinden mezun -atölye ortamında seri imalatta çalışabilecek. -mesai sorunu olmayan -işini sahiplenen ve mesai arkadaşları...

Lavmed Grup Medikal
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Lavmed Grup Medikal firmasının verdiği ilanda; diksiyonu düzgün, tercihen yabancı dil bilen prezentabl çalışma arkadaşları arıyoruz .

Kalleci Hukuk Bürosu
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Kalleci Hukuk Bürosu firmasının verdiği ilanda; bilgisayar bilgisi iyi olan, diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti olan en az lise mezunu, anadolu yakasında ikamet eden, hukuk bürosunda borçlu arama yapacak eleman aranıyor.

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )