* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Gaziantep'te Diş Hekimi İş İlanı

Vitaldent Ağız Ve Diş Sağlığı Poliklinik firması tarafından 1 Nisan 2013 Pazartesi tarihinde verilen 'Diş Hekimi' başlıklı ilanda, Gaziantep şehirlerinde 0-99 yaşları arasında Tam Zamanlı (Full Time) olarak çalışmak üzere personel aranmaktadır. İlanın açıklamasının bir bölümü :

ÖZEL VİTALDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİMİZDE ÇALIŞACAK DİŞ HEKİMİ ARANMAKTADIR.

şeklindedir. Bu ilanla ilgileniyorsanız aşağıdaki kırmızı ilan başlığına tıklayarak, ilanın yayınlandığı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Diş Hekimi


Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Ithinka Bilgi Teknolojileri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
...dan sorumlu olacak''kıdemli veritabanı uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır. aranan nitelikler : * tercihen üniversitelerinbilgisayar mühendisliği, bilgisayar programcılığı, matematik veya elektronik böl...

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Deha Triko
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
secretcv sitesinde yayınlanan Deha Triko firmasının verdiği ilanda; şirket binasının temizliğinden sorumlu olmak. aranan nitelikler : dinamik,çalışma saatlerine uyumlu,titiz,personeller aranmaktadır.

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

A Leading Telecommunication Company
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara , İstanbul Avrupa )
...tite develop annual audit plan,identifying areas of potential risk and areas for improving operational efficiency develop strong relations with internal departments and external stakeholders

Mapp Pazarlama
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
... ile çalışabilecek "muhasebe elemanı" arayışımız bulunmaktadır. aranan nitelikler : en az ilgili önlisans mezunu,tercihen sektörde tecrübeli,logo go muhasebe programını etkin kullanabilen,microsoft of...

Kılıçlar Gıda San. Ve Tic. A.ş.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa , İstanbul Anadolu )
...z ilköğretim mezunu sevkiyat konusunda deneyimli e sınıfı ehliyeti, src belgesi ve psikoteknik sertifika sahibi düzenli ve yoğun çalışma sistemineuyum sağlayabilen 45 yaşını aşmamış askerlik görevini ...

ANADOLU YAPI DENETİM ANKARA
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
Ankara ili için ANADOLU YAPI DENETİM ANKARA firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...ektrik mühendisi ve denetçi makine mühendisleri alınacaktır.

Zaimoğlu Veteriner Ecza Deposu
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Adana )
...temizliğini yapmak. depodaki ürünlerin sayımı uygun şekilde yerleştirilmesini ve düzenini sağlamak.

Çevre Endüstriyel Analiz San. Ve Tic. A.ş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
... laboratuvarımızda "analist" olarak görev alacakekip arkadaşı aramaktayız.

Unıted Regıstrar Of Systems Belgelendirme Ltd Şti
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara )
kariyer.net sitesinde yayınlanan Unıted Regıstrar Of Systems Belgelendirme Ltd Şti firmasının verdiği ilanda; genel nitelikler:29 yaşını geçmemiş az derece de olsa ingilizce bilen personel alınacaktır.geri kalan tüm bilgiler yüzyüze görüşme de verilecektir. :

DEKON İNŞAAT
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
...erindegörev alacak "inşaat mühendisi? aranmaktadır. aranan nitelikler : üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun,inşaat sektöründe, konut projelerinde kaba ve ince işlerde 5 yıl deneyim...

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )