* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Gaziantep'te Diş Hekimi İş İlanı

Vitaldent Ağız Ve Diş Sağlığı Poliklinik firması tarafından 1 Nisan 2013 Pazartesi tarihinde verilen 'Diş Hekimi' başlıklı ilanda, Gaziantep şehirlerinde 0-99 yaşları arasında Tam Zamanlı (Full Time) olarak çalışmak üzere personel aranmaktadır. İlanın açıklamasının bir bölümü :

ÖZEL VİTALDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİMİZDE ÇALIŞACAK DİŞ HEKİMİ ARANMAKTADIR.

şeklindedir. Bu ilanla ilgileniyorsanız aşağıdaki kırmızı ilan başlığına tıklayarak, ilanın yayınlandığı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Diş Hekimi


Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Moore Stephens * Mbk Bağımsız Denetim Ve Smmm A.ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa , İstanbul Anadolu )
...örevini tamamlamış, kdv iade bölüm yöneticiliğialanında 3yıllık mesleki tecrübesi olan.

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Halka Tanıtım
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli)
...arında görev alacak satış danışmanları aramaktayız. aranan nitelikler : aranan nitelikler:en az lise mezunu.* 20-30 yaşlarında,* bay-bayan*29 ağustos-21 eylül tarihleri arasında görev alabilecek,*insa...

Gıda Sektöründe Öncü Firmalarından
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Erzurum )
...günlük nakit akışı, finansman, döviz, teminat mektubu ve diğer banka işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve takibikredi işlemlerinin takibibanka, limit ve risk bilgilerinin takibicari hesap ödeme takibi v...

S.m.mali Müşavir-hakan Kahraman
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu )
İstanbul Anadolu ili için S.m.mali Müşavir-hakan Kahraman firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...nusunda deneyimlibaymuhasebeelemanı alınacaktır :

Firma Adı Gizli
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Adana)
...cihen lisans mezunu)depo uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli30 - 35 yaş aralığındaraporlama yapabilecekmıcrosoft offıce uygulamalarına hakimb sınıfı sürücü ehliyeti olanaskerlik hizmetini yap...

Firma Adı Gizli
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...steren fabrikamızın üretim ve kalite kontrol departmanlarında görevlendirilmek ve yetiştirilmeküzere; aranan nitelikler : -üniversitelerin kimya bölümünden mezun -deneyimli / deneyimsiz -yoğun iş temp...

Gruppo Turizm İşletmeleri A.Ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
secretcv sitesinde yayınlanan Gruppo Turizm İşletmeleri A.Ş. firmasının verdiği ilanda; ...ı veya part-time çalışabilecek;esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek;iletişimi güçlü, güler yüzlü, enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip;tercihen, sigara kullanmayan.

Enter İnsan Kaynakları
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
...sahibi ,internetten alışveriş dünyasının trendleri ve yeniliklerini takip eden, ms office programlarına hakim, analitik düşünme becerisine sahip, sonuç odaklı, sorumluluk sahibi ve zamanını etkin yöne...

Arketipo Tasarım Ve İç Mimarlık Ltd Şti
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
... üzere, 5 * otel iç mimari projelerinin spec dosyalarınınkayıt / hazırlık aşamasında görevlendirilmek üzere bay / bayan eleman

Akınsoft, Akın Yazilim Bilgisayar Ltd. Sti.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
...ekleştirilmesi. yurtdışı çözüm ortaklarımızın işleyişte yaşadıkları sorunların giderilmesi.

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )