* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Kocaeli'de Yönetici Asistanı Aranıyor

Paksan Mühendislik Makina Aş. firması tarafından 10 Nisan 2013 Çarşamba tarihinde verilen 'Yönetici Asistanı' başlıklı ilanda, Kocaeli şehirlerinde 28-35 yaşları arasında Tam Zamanlı (Full Time) olarak çalışmak üzere personel aranmaktadır. İlanın açıklamasının bir bölümü :

Microsoft Office Programlarına hakim,
Planlama, organizasyon, iletişim, zaman ve yönetim becerileri gelişmiş,
Sorumluluk sahibi, İnsan ilişkil...


şeklindedir. Bu ilanla ilgileniyorsanız aşağıdaki kırmızı ilan başlığına tıklayarak, ilanın yayınlandığı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Yönetici Asistanı


Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Sektöründe Öncü
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
...evlendirilmek üzere iş geliştirme ve yatırım uzmanı aramaktayız.pozisyon tanımı ;şirketin stratejileri doğrultusunda sektörlerde pazar ve rakip araştırması yapmak,yatırım yapılacak alanda fayda maliye...

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Teknet Haberleşme ve Pazarlama
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
secretcv sitesinde yayınlanan Teknet Haberleşme ve Pazarlama firmasının verdiği ilanda; ...: -anadolu yakasında ikamet eden,- insan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi,- diksiyonu düzgün,- dış görünüşüne özen gösteren,- deneyimsiz,- maaş+prim+sosyal haklar-20-35 yaş arası- bay, bayan.

Ersoy Hastanesi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
...u kurtköy şubesi'ndeyeni doğan yoğun bakım hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere; aranan nitelikler : sağlık meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu,en az 1 yıl deneyimli,hasta güvenliği ve ha...

Firma Adı Gizli
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
...r : kurumsal zincir süpermarketlerde çalışmak üzere yetiştirilecek 17-35 yaş arası bay-bayan elemanlar alınacaktır.maaş+sgk+yemek+yol

Sapro Temizlik Ürünleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
secretcv sitesinde yayınlanan Sapro Temizlik Ürünleri firmasının verdiği ilanda; ...likle ilişiği olmayan,küçükçekmece-silivri güzergahında ikamet eden ( servisimiz mevcuttur ),değişime açık, dinamik, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,analitik düşünebilen ve sonuç odaklı

Yıldızlar Sss Holding Aş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Çankırı )
...zmetini tamamlanmış, güvenliği uzmanı alınacaktır.not : şirket misafirhanesi bulunmakta olup; bekar adaylar söz konusu misafirhaneden faydalanabilmektedir. :

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Edip Kaban
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
...üromuz bağcılar'da) muhasebeuzmanı aramaktayız. iş tanımı: tek düzen hesap planına vakıf, tüm beyannameleri hazırlayabilen çalışma arkadaşları alınacaktır.

Arlem
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Eskişehir )
Eskişehir ili için Arlem firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...yapısını kurabilecekkalite güvence/uzmanı aranmaktadır

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

Armada Yazılım
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
...bilen-öğrenmeye açıkstajyer alımı gerçekleşecektir. ilgilenen adayların neden armada yazılım'da staj yapmak istediklerini belirten , ön yazı ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

Nil Isıtma Soğutma Klima Enerji Teknolojileri San
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu )
...n üniversite mezunu lojistik alanında minimum 2 yıl tecrübeli (tercihen klima sektöründe)ve gerektiğinde satınalma süreçlerini yönetebilecek ms office uygulamalarını kullanabilen (excel,vb.) ve tercih...

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )