* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Antalya'da Oto Elektrik Ve Klima Ustaları Aranıyor

Koyuncu Oto Elektrik firması tarafından 18 Nisan 2013 Perşembe tarihinde verilen 'Oto Elektrik Ve Klima Ustaları' başlıklı ilanda, Antalya şehirlerinde 20-45 yaşları arasında Tam Zamanlı (Full Time) olarak çalışmak üzere personel aranmaktadır. İlanın açıklamasının bir bölümü :

kurumumuza konusuna hakim Oto Elektrik Ve Klima Ustaları alıncaktır.dolgun maaş,sigorta ve yemek.

şeklindedir. Bu ilanla ilgileniyorsanız aşağıdaki kırmızı ilan başlığına tıklayarak, ilanın yayınlandığı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Oto Elektrik Ve Klima Ustaları


Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Ankara Özel Bir Hastaneye
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara )
Ankara ili için Ankara Özel Bir Hastaneye firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... sinir hastalıkları uzmanı ile çalışmak istiyoruz. :

Titanic Hotels
(Bay veya Bayan - Dönemsel - Antalya )
...revlendirilmek üzerespor animatörüolarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.*ingilizce veya rusça dillerinden en az birini bilen,*en az 1 yıl tecrübeli,*spor akademisi mezunu*bay- bayan çalışma ...

Halka Tanıtım
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Aydın)
...lamalı çözüm üretip satış ile sonuçlandırabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz?

Boğalar Tekstil Gıda Market Ltd. Şti.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Adana )
Adana ili için Boğalar Tekstil Gıda Market Ltd. Şti. firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...ine uyumlu,bay bayansatış danışmanlarıaramaktayız. :

Platin Group A.Ş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
...teknik nitelikler; *muhasebe ve finans süreçlerinde koordinasyonu sağlayabilecek, *mizan,bilanço,gelir tabloları,beyannameler, muhtasar hazırlanması konusunda tecrübesi olan, *personel, sgk kayıtları,...

My Film Prodiksiyon
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
İstanbul Avrupa ili için My Film Prodiksiyon firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...üm türkiyeiş alanı :oyunculuk :

Bu Tanıtım Organizasyon
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...e mailin konusuna ''tüyap anket ekibi başvuru'' yazarak başvurularını iletmeleri rica olunur.istenilen bilgiler,-ad - soyad,-birkaç boy ve yüz fotoğrafı,-cep telefonu,-ikamet semti,-boy ve beden bilgi...

Platin Group A.Ş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
İstanbul Anadolu ili için Platin Group A.Ş firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...ışacak bay ve bayan part-time personel alınacaktır.

Üçay Mühendislik
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
secretcv sitesinde yayınlanan Üçay Mühendislik firmasının verdiği ilanda; ...rübe sahibi,ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilenesnek çalışma saatlerine uyabilecek,sosyal ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkınen az yüksekokul mezunu çalışma arkadaşları aramaktayız.

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Erkan Makina
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...akibini yapabilme4. muhasebe raporlarını hazırlayabilme5. word, excell vb. programlarını etkin kullanabilme6. tercihen logo tigerplus erp programını kullanabilme7. tercihen ankara yenimahalle, batıken...

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )