* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Koyuncu Oto Elektrik Oto Elektrik Ve Klima Ustaları Arıyor

Koyuncu Oto Elektrik firması tarafından 18 Nisan 2013 Perşembe tarihinde verilen 'Oto Elektrik Ve Klima Ustaları' başlıklı ilanda, Antalya şehirlerinde 20-45 yaşları arasında Tam Zamanlı (Full Time) olarak çalışmak üzere personel aranmaktadır. İlanın açıklamasının bir bölümü :

kurumumuza konusuna hakim Oto Elektrik Ve Klima Ustaları alıncaktır.dolgun maaş,sigorta ve yemek.

şeklindedir. Bu ilanla ilgileniyorsanız aşağıdaki kırmızı ilan başlığına tıklayarak, ilanın yayınlandığı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Oto Elektrik Ve Klima Ustaları


Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Hitit Ayaş Termal Sağlık A.Ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...ntermal tesisimizde peyzaj mimarı olarak verilen hedefler doğrultusunda görev yapmaktan sorumludur. aranan nitelikler : 25-35yaş aralığında,üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun.alanında en az 3 ...

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Gıda Sektöründe Öncü Firmalarından
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Erzurum )
...günlük nakit akışı, finansman, döviz, teminat mektubu ve diğer banka işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve takibikredi işlemlerinin takibibanka, limit ve risk bilgilerinin takibicari hesap ödeme takibi v...

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Platin Medya A.Ş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
secretcv sitesinde yayınlanan Platin Medya A.Ş firmasının verdiği ilanda; ..., planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahipprofesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahipçalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyantakım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip

Ankara Osgb
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara )
...k araç kullanabilen,işyeri hekimi ihtiyacımız bulunmaktadır. iş tanımı:aylık programa uygun olarak firma ziyaretleri yaparak, mevzuatta tanımlı görev/sorumlulukları yerine getirebilecek.tercihen tecrü...

Mapa Mobilya A.ş. (Ikea)
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa )
...metleri ekip üyesi, montaj hizmetleri grup lideri'ne bağlı çalışır.

Hızla Büyümekte Olan Firmamız İçin
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Antalya )
...lacak,-iletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli,-ms office programlarını kullanabilen,-b sınıfı sürücü belgesine sahip,-20-25 yaş arası bay / bayan :

Yenısen Tekstıl
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
kariyer.net sitesinde yayınlanan Yenısen Tekstıl firmasının verdiği ilanda; genel nitelikler:hazır giyim sektöründe örme dokuma çocuk ürünlerini ihracat yapan firmamızatecrübeli, kalıp bilgisi olan, bayrampaşa ofisimizde çalışacak modelist aramaktayız. :

Norse Fitnesstation
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
İstanbul Anadolu ili için Norse Fitnesstation firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...afaka tesislerimize satış müdürü aranmaktadır

Prestij Grup Bio Kimya Müh. Dış Tic. Ltd. Şti
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
kariyer.net sitesinde yayınlanan Prestij Grup Bio Kimya Müh. Dış Tic. Ltd. Şti firmasının verdiği ilanda; ...mız olduğumuzorganik koku giderme ürünümüzü;belediyelere,hayvan barınaklarına,arıtma tesislerine,çiftliklere...koku problemi olan üretim tesislerine; çözüm odaklı ürün sunacak arkadaşlar aramaktayız.

Nohur Gıda
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
...şmak üzere deneyimligarson,komi,barmen,bariste,aşcı,aşçı yardımcısı,ortacı ve bulaşıkçı işe alınacaktır. tel 0537 280 11 51 :

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )