* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

YAĞMUR PROJE RESTORASYON MİMARLIK İNŞAAT SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul - Avrupa)
İstanbul - Avrupa ili için YAĞMUR PROJE RESTORASYON MİMARLIK İNŞAAT SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... - avrupa - fatih - çay servis ve temizlik elemanı
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Kozmotek Pazarlama Kozmetik
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Kozmotek Pazarlama Kozmetik firmasının verdiği ilanda; kozmetik alım satımı ve imalatı yapan firmamıza\salış ve satış faturalarını işlemleri\sçek ve senet işlemleri\sbanka işlemleri\scari hesap işlemleri \svakıf

Yeni Çatı Gıda Ltd. Şti.
(Bay veya Bayan - Dönemsel - Ankara)
... -diksiyonu düzgün. fuar 10 gün sürecektir. sabah 10:00 ile 19:00 arasında çalışacaktır.

Muşavirlik Ofisi
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Muşavirlik Ofisi firmasının verdiği ilanda; ...hir gümrük bölgesindedi - alış ve satış faturası kayıtlarını yapabilen - banka ekstresi kayıtlarını yapmasını bilen - tahsilat ve tediye makbuzlarını kayıtlarını yapabilen - e beyanname işlerini bilen

Metal Servis San. Tic. Ltd. Şti.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Metal Servis San. Tic. Ltd. Şti. firmasının verdiği ilanda; fabrikamızın imalat kısmında görevlendirilmek üzere tuzla ve civarında ikamet eden askerliğini yapmış bay teknik eleman alınacaktır.

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Nesan Triko Konf.San.ve Tic.Ltd.Şti.
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul - Avrupa)
İstanbul - Avrupa ili için Nesan Triko Konf.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...pa - küçükçekmece - muhasebe personeli

Sistem Büro Makinaları Paz. San. Ve Tic.
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Sistem Büro Makinaları Paz. San. Ve Tic. firmasının verdiği ilanda; ...yaparak randevu alabilecek ve satış biriminin günlük randevu programlarını düzenleyip tekliflerini hazırlayabilecek, zaman zaman satış birimi ile müşteri ziyaretleri yapacak bayan eleman aranmaktadır.

Gordion Beton
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...polatlıdaki ofisine ön muhasebe elemanı alınacaktır ; - muhasebe programlarını iyi düzeyde kullanabilecek, - işe giriş-çıkış saatlerine özen gösterecek, - çalıştığı ortamın temiz tutulmasını sağlayaca...

Baykuş Evi Fikir Atölyesi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Baykuş Evi Fikir Atölyesi firmasının verdiği ilanda; ...eribildirimler doğrultusunda geliştirilmesi, revizyonların yapılması, onaylanan tasarımların baskıya hazır hale getirilmesi, gerekli olan şartlarda tasarımların farklı mecra uygulamalarının yapılması.

Exact Systems
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Kocaeli)
Kocaeli ili için Exact Systems firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...olan, bay ve bayan ?kalite kontrol kooedinatörleri? arıyoruz.

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )