* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Hekta Tarım
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Konya)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Hekta Tarım firmasının verdiği ilanda; ...ıfı sürücü belgesine sahip, - bitki besleme konusunda bilgi sahibi, - bayii ilişkileri güçlü, - ekip çalışmasına yatkın, - sorunlara pratik çözümler üretebilen, tecrübeli ekip arkadaşları aramaktayız.
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Pan Etiket
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu)
...üksek okulu mezunu, kurumsal satış konusunda en az 2 deneyimli, ms office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, tercihen ingilizce bilen tercihen crm yazılımı kullanmış olan ekip çalışmasına y...

Atlantis Royal Spa
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
İstanbul Avrupa ili için Atlantis Royal Spa firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...den mezun tecrübeli müdür alınacaktır. www.atlantisroyal.com.tr

Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - ankara)
...i yapmak. mühendis (harita) olması gereken nitelikler: en az dört yıllık mühendislik ve mimarlık fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, mesleğinde en az 3 yıl iş tecrübesi olmak, erkeklerde as...

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

İamrk Ajans
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu, istanbul avrupa)
...e görevlendirilecek reklam pazarlama ve satış temsilcileri aranmaktadır. * internet portallarında banner reklam, video önü reklam ve prodüksiyon satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli, * internet rekl...

Ömeroğlu Kalıp Ltd. Şti.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Konya)
... olan firmamız için kaynakcı usta ve kalfaları alınacaktır.müracaatların şahsen yapılması rica olunur.maaş+ssk+yemek+servis.

Abacıoğlu Sağlık Kurumları
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul avrupa)
...i tıp merkezimize * hemşirelik, sağlık yüksek okulu veya sağlık meslek lisesi mezunu,* alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, * hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen, * ekip çalışmas...

Pologarage
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - kocaeli)
kocaeli ili için Pologarage firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...niyetine önem veren mağaza müdürü ve yardımcısı aramaktayız.

Ekol Göz Hastanesi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - izmir)
...örevlendirmek üzere göz doktoru asistanı alımı yapılacaktır. göz doktoru yanında en az 1 yıl deneyimli, hasta takibine özen gösterecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, epikriz hazırlayabilec...

defne deri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sakarya)
Sakarya ili için defne deri firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...akarya - kaynarca - hayvan bakıcısı

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )