* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Metal Servis San. Tic. Ltd. Şti.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
...i niteliklere sahip satış destek/satınalma sorumlusu alınacaktır : * teknik myo, yada işletme bölümü mezunu * bay ve askerlik hizmetini tamamlamış * microsoft office (word,excel) programlarını kullana...
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Hotel My Dora
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Hotel My Dora firmasının verdiği ilanda; ...ve iletişim becerileri yüksek, kadıköy'e ulaşım problemi bulunmayan, askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olan, vardiyalı çalışma problemi bulunmayan, çalışma arkadaşları aramaktayız.

Plus Level Gelişim Akademileri
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Antalya)
Antalya ili için Plus Level Gelişim Akademileri firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...yüzlü, dinamik, bir psikolog ya da psikolojik danışman arıyorum.

Çağdaş Teks. Konf.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
İstanbul Avrupa ili için Çağdaş Teks. Konf. firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... gömlekte çalışacak metocular alınacaktır.

Reform Çevre Ve Enerji
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Kocaeli)
Kocaeli ili için Reform Çevre Ve Enerji firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...bze de ikamet eden, çevre mühendisleri alınacaktır.

06 Flash Dergisi
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan 06 Flash Dergisi firmasının verdiği ilanda; aylık çıkan dergimize görüşmelerde not tutacak seyahat engeli olmayan yaş aralıgı 30-40 olan bayan elemanlar

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Yemekhane Yiyecek ve İçecek
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul avrupa)
istanbul avrupa ili için Yemekhane Yiyecek ve İçecek firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...edilecek pozisyon : garson

Meda Ambalaj
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...e temizlik ürünleri satışında tecrübeli portföyü olan eleman alınacaktır.

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Lonca Ahşap
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
İstanbul Anadolu ili için Lonca Ahşap firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...ırılmak üzere bayan ön muhasebe elmanı arıyoruz.

Ova Perde Ev Tekstil Ve Halı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
İstanbul Anadolu ili için Ova Perde Ev Tekstil Ve Halı firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... bayan, lise mezunu mağaza elemanı aranmaktadır.

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )