* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Ecb Mühendislik Harita Müh Ve Topograf Arıyor

Ecb Mühendislik firması tarafından 11 Ağustos 2013 Pazar tarihinde verilen 'Harita Müh Ve Topograf' başlıklı ilanda, Hatay şehirlerinde 30-99 yaşları arasında Tam Zamanlı (Full Time) olarak çalışmak üzere personel aranmaktadır. İlanın açıklamasının bir bölümü :

HATAY SAMANDAG DA BARAJ GÖVDE DOLGUSUNDA ÇALIŞACAK İŞİ YÖNLENDİREBİLECEK SORUMLULUK ALABİLECEK HARİTA MÜHENDİSİ VE TOPOGRAF ALINACAKTIR.

şeklindedir. Bu ilanla ilgileniyorsanız aşağıdaki kırmızı ilan başlığına tıklayarak, ilanın yayınlandığı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Harita Müh Ve Topograf


Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Yeşil İnşaat Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri Tic. A.Ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...öncüsü şirketimize "inşaat teknikeri? pozisyonunu üstlenecek ekip arkadaşları arıyoruz. renco kompozit;yeşil gyo, yeşil inşaat,yeşil kundura,borova,yeşil çatı,ınovia ve yeşil yatırım kuruluşların yer ...

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Ysy Enerji Ve Dış Ticaret Limited Şirketi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
İstanbul Avrupa ili için Ysy Enerji Ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...oordineli çalışacak asistan alınacaktır.

British Embassy Ankara
(Bay veya Bayan - Dönemsel - Ankara )
...ubject line as ref: project co-ordinator ? name & surnameapplications that do not comply with these requirements will not be accepted.the closing date for applications is sunday, 10 august 2014. w...

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

JK Hukuk
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Manisa)
...apmak,*bağlı olduğu yöneticisinin günlük ajandasını oluşturmak ve takibini sağlamak,*her türlü yazışmayı yapmak,*randevu ve ziyaretçi koordinasyonunu sağlamak,*gerekli dosyalama ve raporlama işlemleri...

Enplus
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa , İstanbul Anadolu )
...rıyoruz. iş tanımı: forum istanbul'da açılacak mağazamızda görev alacak, yetiştirilmek üzere, enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, lise veya meslek yüksek okullarından...

Başaran Otomotiv
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Çanakkale )
... otomotiv sektöründesatış danışmanıolarak en az 1 yıl deneyime sahip,* proje ve satış sürecini yönetebilecek,* müşteri takibi ve planlama yapabilecek,* hedef odaklı çalışabilecek,* ikna ve iletişim ye...

Mt Gıda Teks. ve Yapım Prodüksiyon
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
...vlendirilmek üzere "servis elemanı" aranıyor aranan nitelikler : en az ilkokul mezunu,18 - 45 yaş arasında,ekip çalışmasına yatkın,sigara kullanmayan,bay - bayan.

Kula Maden Suyu
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Manisa )
...en ya da edebilecek sorumlu müdür alınacaktır.araç ve lojman desteği verilecektir iş tanımı: fabrikaya bağlı tüm üretim hatlarını yönetmek ve yönlendirmek fabrika ve üretim atölyesini ilgilendiren her...

Rönesans Medikal
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara )
...görevini tamamlamış,planlama ve maliyet kontrolmüdürü aramaktayız. iş tanımı: günlük, haftalık ve aylık raporların hazırlanması, merkez ofis ve şantiye yönetimine raporlanması, yatırım kararlarına esa...

Aş-san Gıda San. Tic. Ltd. Şti
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa , Kocaeli , İstanbul Anadolu )
...a mühendisliği veya gıda teknikerliki bölümlerinden mezun* topluyemek sektöründe minumum 3 yıl tecrübeli* b sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen* yaratıcı ve gelişime açık* temsil yeteneği yüks...

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )