* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Akcha Mühendislik
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...kta olan firmamızda ön muhasebe ve büro elemanı pozisyonunda çalıştırılmak üzere takım arkadaşı aranmaktadır. iş tanımı; şirket evraklarının tanzimi, yazışmaların yapılması, fatura cari hesapların olu...
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Doruk Bilişim Hizmetleri--Ttnet
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Doruk Bilişim Hizmetleri--Ttnet firmasının verdiği ilanda; ...kuvvetli, *iş takibi ve sonuçlandırma yeteneğine sahip, *sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen, insan ilişkileri güçlü, sonuç ve çözüm odaklı, müzakere becerileri gelişmiş takım arkadaşları arıyoruz.

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

Barem Research
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu, istanbul avrupa)
...rini sağlayacak parttime personel arıyoruz. * en az lise mezunu, * 18-32 yaşları arasında, * kariyer hedefi olan, * iletişimi kuvvetli, * ikna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, *...

Kavi Elektrik Mekanik Inş. Müh. San. Tic
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
İstanbul Avrupa ili için Kavi Elektrik Mekanik Inş. Müh. San. Tic firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... ikamet eden\sbayan sekreter aranmaktadır.

Sahibinden Emlak Ve Inşaat
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Gaziantep)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Sahibinden Emlak Ve Inşaat firmasının verdiği ilanda; ofiste ve sahada çalışıcak bay veya bayan eleman alınacaktır

Uzman Grup
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - bursa)
...rı arıyoruz iş yeri hekimliği sertifikası olan istihdam edilecek pozisyon : eleman

Keklik Group
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
İstanbul Anadolu ili için Keklik Group firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...ektöründe tecrübeli gıda mühendisi

Clean Life Haşere Ilaçlama Ve Kontrol Hi
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa)
...da ilaçlama yapacak ziraat mühendisi, biyolog, kimya mühendisi diplomalarından herhangi bir tanesine sahip, tercihen mesul müdür sertifikası olan, aktif araç kullanabilen, askerliğini yapmış, seyahat ...

Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - muğla)
SecretCV sitesinde yayınlanan Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş. firmasının verdiği ilanda; ..., özgüvene ve özdenetime sahip, - insan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, - 30 yaşını aşmamış, - en az lise mezunu, takım arkadaşları arıyoruz. istihdam edilecek pozisyon : eleman, görevli

Küçükçayır Gıda
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Küçükçayır Gıda firmasının verdiği ilanda; güneşli'de yer alan firmamıza, halkalı, ikitelli, bağcılar, esenler civarında ikamet eden, gıdada deneyimli, micro bilen, en az lise mezunu, 20-35 yaşları arasında bayan eleman alınacaktır.

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )