* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Gruppo Turizm İşletmeleri A.Ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu)
...anı" arayışındayız. eğitim uzmanı, eğitim plan ve organizasyonlarının yapılmasından, ürün, servis ve hizmet eğitimlerinin verilmesinden, eğitim sonuçlarının izlenmesinden sorumlu olacaktır. üniversite...
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Elvan Reklam
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Elvan Reklam firmasının verdiği ilanda; ...ılığında faaliyet gösteren firmamıza; * üniversite mezunu, * keşif, metraj, hak ediş konusunda deneyimli, * takım çalışmasını benimseyen, * müşteri ilişkilerinde başarılı olacak, * askerliğini yapmış.

Analitik Çevre Analiz Ve Laboratuvar Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
...ksek, ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, seyahat engeli olmayan, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan

Bimser İletişim
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - izmir)
SecretCV sitesinde yayınlanan Bimser İletişim firmasının verdiği ilanda; ...ercihen konusunda tecrübeli, ikna kabiliyeti yüksek, akıcı konuşma ve problem çözme becerisine sahip, iletişime açık, takım çalışmasına yatkın, ms ofis programlarına hakim, müşteri memnuniyeti odaklı.

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Simpaş Sigorta / Yenişehir Şb
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Mersin, )
...a kabiliyeti yüksek sigorta acentesinde teknik personel pozisyonunda görev almış segem teknik personel sertifikası olan minimum 2, 3 yıllık tecrübe sahibi bayan eleman 1000 tl maaş + ssk

Ege Ctp Film Kalıp Baskı Digital
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Ege Ctp Film Kalıp Baskı Digital firmasının verdiği ilanda; reklam sektöründa hizmet veren firmamıza esko marka kesim makinasında çalışmak üzere eleman ihtiyacı vardır.

Effect Consultancy
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - izmir)
...ığı yerel ve ulusal zincir mağazalarda görevlendirilmek üzere, müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, bilgilendirecek, belirlenen satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli kat...

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - izmir)
...ilgisi olan "mağaza kasa sorumlusu" aranmaktadır. ürün satışı yapılan müşterilerin cari hesaplarının açılması ve bilgilerinin sisteme girilmesi, kasalarda yapılacak ödeme, ürün iadesi, fatura düzenlem...

Şengüller
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu)
...erini karşılayacak, turkcell ürün ve servislerine hakim, sektörde minimum 1 yıl tecrübeli, maya ve güncel programları kullanabilen, müşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı, iletişim becerileri yüksek, es...

Miniço Çocuk Dünyası
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - ankara)
...çalışmasına yatkın, mağazamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, çalışma arkadaşları aramaktayız...

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )