* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Bursa'da Güvenlik Görevlisi Aranıyor

Abs Risk Özel Güv. Sis. Ve Eğt. firması tarafından 11 Eylül 2013 Çarşamba tarihinde verilen 'Güvenlik Görevlisi' başlıklı ilanda, Bursa şehirlerinde 0-99 yaşları arasında Tam Zamanlı (Full Time) olarak çalışmak üzere personel aranmaktadır. İlanın açıklamasının bir bölümü :

ABS GÜVENLİK ŞİRKETİMİZE
Kestel, Bursa, Otosansit bölgesi ve çevresinde ikamet eden, Lise mezunu, Diksiyonu düzgün, 8 saatlik vardiyalar halinde g...


şeklindedir. Bu ilanla ilgileniyorsanız aşağıdaki kırmızı ilan başlığına tıklayarak, ilanın yayınlandığı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi


Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Viva Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. /
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Diyarbakır )
Diyarbakır ili için Viva Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. / firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...sistemine işlenmesi,hasta dosyalarının düzenlenmesi

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Yiğitnaz Öğretim Kurumları
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
İstanbul Anadolu ili için Yiğitnaz Öğretim Kurumları firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... bakacak en az lise çocuk gelişimi mezunu bakıcı aramaktayız.

Tepe Home Ataşehir-maltepe
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu )
...tesini geliştirmek* mağazasının/reyonunun tepe home görsel sunum prensiplerine uygunluğunu sağlamak

Dalbudak/sev-al Çorap
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
...pabilecek,pazarlama müşteri temsilcisi bayan elemanlar aranmaktadır.

Doç. Dr. İbrahim Aşkar ( Femme Plast)
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu )
İstanbul Anadolu ili için Doç. Dr. İbrahim Aşkar ( Femme Plast) firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...r yerde ikamet eden ameliyathane sorumlu hemşiresi arıyoruz. :

Platin Medya A.Ş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
secretcv sitesinde yayınlanan Platin Medya A.Ş firmasının verdiği ilanda; ...rine sahip *çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan *takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip teknik nitelikler: -php, mysql yönetimlerinde tecrübeli -html, java konularında yardımcılık yapacak.

JK Hukuk
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Manisa)
...apmak,*bağlı olduğu yöneticisinin günlük ajandasını oluşturmak ve takibini sağlamak,*her türlü yazışmayı yapmak,*randevu ve ziyaretçi koordinasyonunu sağlamak,*gerekli dosyalama ve raporlama işlemleri...

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Speak
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
...ahil olmak isteyen 'veritabanı yöneticisi' aramaktayız. ms-sql server yönetiminde en az 3 yıl tecrübeli, veri güvenliği, denetimi ve sürekliliği konularında deneyimli, ekip çalışmasına yatkın, etkin i...

Gensan Yapı İnşaat Otomasyon
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
İstanbul Anadolu ili için Gensan Yapı İnşaat Otomasyon firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...stemleri ürünü olan satış pazarlamasını yapabilecek

Symex İnternational İş Makinaları Sanayi Ve Ticare
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Aksaray )
kariyer.net sitesinde yayınlanan Symex İnternational İş Makinaları Sanayi Ve Ticare firmasının verdiği ilanda; ...nistration. excellent speaks english and prefable who speaks other language. 5 years to 10 years working with administration,public,the customer relationship and management information system.(mıs) :

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )