* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

İstanbul Avrupa'da Modelist İş İlanı

Sambtex Tekstil San.ve Tic.ltd.şti-aletex Tekstil firması tarafından 21 Ekim 2013 Pazartesi tarihinde verilen 'Modelist ' başlıklı ilanda, İstanbul Avrupa şehirlerinde 0-99 yaşları arasında Tam Zamanlı (Full Time) olarak çalışmak üzere personel aranmaktadır. İlanın açıklamasının bir bölümü :

Genel nitelikler:Avcılarda bulunan yabancı sermayeli şirketimizde aşağıdaki niteliklere sahip,Modelhane Sorumlusuna bağlı olarakgörev yapabilecek, * ...

şeklindedir. Bu ilanla ilgileniyorsanız aşağıdaki kırmızı ilan başlığına tıklayarak, ilanın yayınlandığı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Modelist


Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

FT GRUP GIDA
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
secretcv sitesinde yayınlanan FT GRUP GIDA firmasının verdiği ilanda; ...bay-bayan elemanlar alınacaktır.maaş+sgk+yemek+yol aranan nitelikler : kurumsal zincir süpermatketlerde çalışmak üzere yetiştirilecek 17-35 yaş arası bay-bayan elemanlar alınacaktır.maaş+sgk+yemek+yol

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Kale Havacılık / Kale Aero
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu )
...rup şirketimiz için cnc torna operatörü arayışımız bulunmaktadır.* endüstri meslek lisesi ve/veya meslek yüksek okulu mezunu (tercihen torna-tesviye, makina veya ilgili bölümlerden)* cnc torna tezgahl...

Nokta Matbaa & Reklam
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
secretcv sitesinde yayınlanan Nokta Matbaa & Reklam firmasının verdiği ilanda; ...er : adobe illustratoradobe photoshoptercihen (ın desing , web uygulamaları , coreldraw)genç, dinamiköğrenmeye, kendini geliştirmeye açıkişine sahip çıkan, sorumluluk sahibivizyonu açıkpozitifyaratıcı

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Ertem Matbaacılık
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...mızda çalışmak üzerelojistik ve idari işler müdürüarayışımız mevcuttur.

Sentim Bilişim Teknolojileri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
...ki nitelikleri haiz sistem destek uzmanı istihdam edilecektir: aranan nitelikler : mcse veya mcıtp veya tercihen vcp sertifikasına sahip, üniversitelerin 4 yıllık teknik bölümlerinden mezun, sistem yö...

Gürsoy Gıda
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
secretcv sitesinde yayınlanan Gürsoy Gıda firmasının verdiği ilanda; ...nde başarılı ve diksiyonu düzgün, sorumluluk alabilecek, plan ve program yapma yeteneği olan, diğer çalışanlarla koordineli çalışabilecek, yenibosna civarında ikamet eden bayan muhasebeci alınacaktır.

Yönetici Asistanı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara )
Ankara ili için Yönetici Asistanı firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...at engeli bulumayan,yönetici asistanı aranmaktadır. :

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

Star Çelik Kapı
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Kayseri )
kariyer.net sitesinde yayınlanan Star Çelik Kapı firmasının verdiği ilanda; ...önü güçlü, analitik düşünebilme ve pratik çözüm üretme konusunda başarılı, iso 9001 sistemleri konusunda tecrübeli, kayseribölgesindeçalışabilecek, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. :

Kahve Dünyası
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Eskişehir )
Eskişehir ili için Kahve Dünyası firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...nden sorumlu olacak mutfak personeli aranmaktadır.

Firma Adı Gizli
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
...a istihdam edilecek iş makinesi operatörü aranmaktadır. aranan nitelikler : kazıma-yükleme(loder) operatörlük belgesi olaniş makinesi operatörlüğünde tecrübeli erkek,askerliğini tamamlamış 35 yaşını a...

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )