* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Opak Optik
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu)
...vlendirilmek üzere; raporlama uzmanı aramaktayız; - lisans mezunu, - iş geliştirme ve iş analitiği konusunda en az 3-4 yıl deneyimli, - zamanı etkin kullanarak planlı, programlı ve sonuç odaklı çalışa...
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Büyük Hamit Oteli - Karadayı Turizm
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul avrupa)
SecretCV sitesinde yayınlanan Büyük Hamit Oteli - Karadayı Turizm firmasının verdiği ilanda; ... ilişkilerinde başarılı, resort otellerde deneyimli benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyımlı 4 veya 5 yıldızlı otel deneyimine sahip, temizlik ve hijyen kuralları bilgilerine sahip kışıler aranmaktadır

Pasaport Pizza
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Pasaport Pizza firmasının verdiği ilanda; tercihen bölgede ikamet eden ve bölge bilgisine sahip olan a2 ehliyete sahip deneyimli personel alınacaktır. çalışma şartları yemek + ssk+ dolgun maaş

Özel Hayal Anaokulu
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
İstanbul Anadolu ili için Özel Hayal Anaokulu firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...anlı çalışmak üzere aşçı aramaktayız.

Manpower Gayrettepe
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - zonguldak)
...zmetini tamamlamış, zonguldak'ta ikamet eden/ ikamet edebilecek, sigara kullanmayan adaylar,

Kahve Deryası
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - izmir)
...r hale getirecek ve servis edebilecek mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek, misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek, yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz... 18 - 30 yaş aralığında, es...

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Prometal Profil
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
İstanbul Anadolu ili için Prometal Profil firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...de üretim bölümünde konteyner toparlayacak elemanlar alınacaktır.

Pasifik Stand Tic. Ltd. Şti.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Pasifik Stand Tic. Ltd. Şti. firmasının verdiği ilanda; ...ci ile üretim planlarına uymak, insan ve zaman kaynaklarını çok iyi kullanmak. * üretimi taahhüt edilen zaman aralıklarında gerçekleştirmek için iş süreçlerini geliştirmek takım arkadaşı aranmaktadır.

Yargıcı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu, istanbul avrupa)
...hdam edilmek üzere "e-ticaret sorumlusu? arayışımız bulunmaktadır. adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir. üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen perakende sektörü...

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Çeşit Mensucat
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul - Avrupa)
...lemanı, küçükçekmce ofis personeli, küçükçekmece satış asistanı, küçükçekmece satış pazarlama, istanbul - avrupa - küçükçekmece - asistan

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )