* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

İstanbul Avrupa'da Mekanik Bakım Ustası Aranıyor

Eko Denge Enerjı Yatırımları Ve Tarım Aş firması tarafından 2 Ocak 2014 Perşembe tarihinde verilen 'Mekanik Bakım Ustası ' başlıklı ilanda, İstanbul Avrupa şehirlerinde 20-31 yaşları arasında Tam Zamanlı (Full Time) olarak çalışmak üzere personel aranmaktadır. İlanın açıklamasının bir bölümü :

ikitelli heskop sanayi sitesi yanı işmodern' deki depo ve atölyemizde çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip eleman aranmaktadır.
- askerliğin...


şeklindedir. Bu ilanla ilgileniyorsanız aşağıdaki kırmızı ilan başlığına tıklayarak, ilanın yayınlandığı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Mekanik Bakım Ustası


Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Platin Medya A.Ş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
secretcv sitesinde yayınlanan Platin Medya A.Ş firmasının verdiği ilanda; ..., planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahipprofesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahipçalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyantakım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Snı Consulting
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
İstanbul Avrupa ili için Snı Consulting firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...tionship management*project closure*maintenance follow-ups

Metric
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa , İstanbul Anadolu )
...arının belirlenmesi zekası alt yapısının tasarlanması çözümün geltirilmesi ve uyarlanması proje sonrası destek verilmesi

Firma Adı Gizli
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Kocaeli)
...likler : perakende/ mağazacılık alanında, ilgili pozisyonda minimum 2 yıl deneyime sahip, ekip yönetim becerisine sahip, iletişim ve müşteri ilişkilerinde güçlü, hedeflerle çalışan ve ekibini bu hedef...

Sofra Yemek Üretim Ve Hizmet A.ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa )
kariyer.net sitesinde yayınlanan Sofra Yemek Üretim Ve Hizmet A.ş. firmasının verdiği ilanda; ...etimmezunu,toplu yemek üretimi sektöründe en az 2 yıllık tecrübeye sahip,hijyen kurallarına önem veren,dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş,insan ilişkileri kuvvetli,bay/bayan, :

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

PAY TEKNİK
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa)
secretcv sitesinde yayınlanan PAY TEKNİK firmasının verdiği ilanda; ...ullanabilen, otomotiv sektöründe,saç kalıplarıkonusunda çalışma tecrübesine sahip, esnek çalışma saatlerine uyumlu,yabancı dil (ingilizce) iletişimi kuvvetli, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

Sanko İş Ve Tarım Makinaları Tic.a.ş.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Erzurum )
...satışından sorumlu 'satış temsilcisi' pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. iş tanımı: belirlenmiş satış stratejileri ve satış hedefleri doğrultusunda satış sürecini planlamak ve satışlar...

Cellini Masaj Koltukları
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
...ktayız. iş tanımı:- mağaza hedeflerinin gerçekleştirilmesi,- mevcut müşterilere ve müşteri adaylarına gerekli sunumları sağlamak,- müşteri memnuniyetini ön planda tutmak

Doğruer Gümrük Müşavirliği
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
İstanbul Anadolu ili için Doğruer Gümrük Müşavirliği firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... istihdam edilecek; ithalat müşteri temsilcileri arıyoruz.

Fiore D'oro Kuyumculuk
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
İstanbul Avrupa ili için Fiore D'oro Kuyumculuk firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...an , güleryüzlü bir satış temsilcisi arıyoruz :

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )