* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

İstanbul Avrupa'da Mekanik Bakım Ustası Aranıyor

Eko Denge Enerjı Yatırımları Ve Tarım Aş firması tarafından 2 Ocak 2014 Perşembe tarihinde verilen 'Mekanik Bakım Ustası ' başlıklı ilanda, İstanbul Avrupa şehirlerinde 20-31 yaşları arasında Tam Zamanlı (Full Time) olarak çalışmak üzere personel aranmaktadır. İlanın açıklamasının bir bölümü :

ikitelli heskop sanayi sitesi yanı işmodern' deki depo ve atölyemizde çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip eleman aranmaktadır.
- askerliğin...


şeklindedir. Bu ilanla ilgileniyorsanız aşağıdaki kırmızı ilan başlığına tıklayarak, ilanın yayınlandığı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Mekanik Bakım Ustası


Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

FT GRUP GIDA
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
secretcv sitesinde yayınlanan FT GRUP GIDA firmasının verdiği ilanda; ...ektir aranan nitelikler : kurumsal zincir süpermarketlerde çalışmak üzere yetiştirilecek 17-35 yaş arası bay-bayan elemanlar alınacaktır.maaş+sgk+yemek+yol dönemsel iş başvuruları kabul edilmeyecektir

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Çağdaş Otomotiv
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
İstanbul Avrupa ili için Çağdaş Otomotiv firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...ilecek pazarlama ve satışçılara ihtiyaç vardır

İnkılâp Kitabevi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...sektöründe ve kitap satışında en az 1 yıl deneyimli,en az lise mezunu,tercihen nebim wınner programını bilen, ms offıce programlarına hakim,iletişim yönü kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,dış görünüm...

CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
... da lisans mezunu,*'yöneticisi asistanı' pozisyonunda tecrübeli,*resmi yazışmaları yürütebilecek düzeyde ingilizce bilgisi olan,*sonuç odaklı,*iş takibi gelişmiş,*süreç yönetimine yatkın,*hızlı aksiyo...

Cmlkk Havaalanları İnşaatı Adi Ortaklığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
...zmetini tamamlamış,?iş sağlığı ve güvenliği uzmanı? alınacaktır. :

Tele Kurye
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa)
...österen firmamızda, bursa şube yöneticisi olarak görev yapacak, - şubenin operasyonel faaliyetlerine göre dağıtım prosedürlerinin uygulanmasını sağlayacak,- merkez ile koordinasyonu sağlayarak, operas...

Platin Medya A.Ş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
secretcv sitesinde yayınlanan Platin Medya A.Ş firmasının verdiği ilanda; ...teler kurmuş, yönetmiş, iyi düzeyde trafik kazandırmış,webdeki , trendleri ve teknolojileri gerçek zamanlı takip edip uygulayabilen, * internet dünyasının trendleri ve yeniliklerini merakla takip eden

Sinpaş Gyo A.ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara )
... doğru analiz edip, satış ve stratejik pazarlama süreçlerinde aktif şekilde görev alabilecek, ekip yönetim tecrübesi olan, ekibinin mesleki gelişimini destekleyebilecekyetkinliğine sahip.

Yeditepe Gıda Hizmetleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
... araç kullanabilen, satınalma sorumlusu arkadaşlar bünyemize katılacaktır.

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Beyazıt Plastik San. Tic. A.ş.
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
...gösteren firmamızda muhasebe ile ilgili tüm işlerin yürütülmesi, dış ticaret, ithalat ve ihratcat ile ilgili işlemlerin yerine getirilmesi.

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )