* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

İstanbul Dijital Yayıncılık Ltd. Şti
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...rkezindeki dıgıturk standımıza ; dıgıturk kampanya tanıtımı ve satışı yapabilecek satış konusunda kendine güvenen diksiyonu düzgün alış veriş merkezi çalışma saatleri içerisinde sabah 10:00 akşam 18:0...
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Aybir Nakliyat
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
...ş sonrası müşteri ilkilerini yürütmek, satış ve pazarlama faaliyetlerinin haftalık-aylık raporlarını hazırlamak ve sunmak, müşteri sözleşmelerini onay aşamasına getirmek, sözleşme yapıldıktan sonra ...

Med Akademi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul avrupa)
istanbul avrupa ili için Med Akademi firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...becerileri yüksek, ' güvenliği uzmanı' aramaktayız.

Ofosoft Internet Ve Bilişim Hizmetleri
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas)
...den dükkanın online satış sitesini takip edebilecek kendine güvenen tahmini işe başlama tarihimiz 7. ayda başvuruları lütfen internet ortamında yapınız size dönüş sağlanacaktır.

Ttr Bilişim Hizmetleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
...en, tercihen bayan "satış temsilcisi" aranmaktadır. maaş + prim + yol + yemek + sgk

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Nmt Insan Kaynaklar
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Çanakkale, Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
Çanakkale ili için Nmt Insan Kaynaklar firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...rol alacak, verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek.

Intime Solutions Bilişim Hizmetleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu, istanbul avrupa)
...abilecek tercihen vb.net, form tasarımı, voıp ve asterisk tecrübesi olan, iyi derecede ingilizce bilen, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

Ilksen Metal
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Ilksen Metal firmasının verdiği ilanda; esenyurtta ilksen metal ve pvc aksesuarlarında santral departmanında görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

Idea Makına Ltd. Stı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu)
...örevlendirmek üzere muhasebe şefi aranmaktadır. istenen özellikler smmm belgesine sahip, muhasebe alanında minimum 5 yıl çalışma deneyimine sahip, maliyet muhasebesi, vergi mevzuatı , hesap planı ve g...

Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu)
SecretCV sitesinde yayınlanan Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. firmasının verdiği ilanda; ...n az 2 yıllık tecrübeye sahip, hijyen kurallarına önem veren, vardiyalı çalışabilecek, 18-35 yaş aralığında, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, bay , bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )