* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

ARADIĞINIZ İLAN BULUNAMADI

Dilerseniz anasayfa ya dönerek web sitemizde yeni aramalar yapabilir veya blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer İlanlar

Barçın Spor
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - izmir)
...pozisyon : yetkili, satış temsilcisi, uzman yard, yetkili yardımcısı, plasiyer
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Tez Plastik
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul avrupa)
...edilecek pozisyon : satış temsilcisi, müşteri temsilcisi, eleman, görevli, temsilci

Kristal Çocuklar Anaokulu
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
İzmir ili için Kristal Çocuklar Anaokulu firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...zeni sağlayabilecek temizlik personeli alımı yapılacaktır.

Promosyon Dükkanı Aş
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
İstanbul Avrupa ili için Promosyon Dükkanı Aş firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... matbaaya ehliyetli teslimat elemanı aranıyor.

Aydemir Metal
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - bursa)
...de çalışacak; genel muhasebe,finansman ve tahsilat yönetimi yapmış, üniversite veya ticaret lisesi mezunu, en az 5 yıl deneyimli, mikro programı kullanabilen, aktif araç kullanabilen, bay/bayan çalışm...

Vural Şekerleme Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Gaziantep)
...pan firmamıza bayan muhasebe elemanı alınacaktır - üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - en az 2 sene iş tecrübesi olan, - ms office programlarını aktif kullanabilen, - genel muhasebe mevzuatı...

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Gün-Tek Medikal Sistemler Ltd. Şti.
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Malatya)
...rünlerin tanıtım ve satışını yapacak bayan eleman alınacaktır. müracaat online şahsen yapılacaktır.

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Rüzgar Bilişim Ve Danışmanlık Hizmetleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...amını kullanabilen, logo tiger,go plus ürünlerinin teknik desteğini verebilecek,muhasebe bilgisi olan takım arkadaşları arıyoruz.

Bestelast İplik Fabrikası
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Kütahya)
...programlaması bilen elektrik-elektronik mühendisliği veya yüksek okul mezunu personel alınacaktır. ilgilenenlerin cv'lerini göndermeleri yada bizzat başvuru yapmaları gerekmektedir..

Kameroğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul avrupa)
...yıl deneyim sahibi -muhasebe ile ilgili evrakların tekdüzen hesap planına göre işleyebilecek -s.g.k ilgili işlemlerde,personel maaş ödemelri,özlük dosya hazırlamaları konusunda tecrübeli -iyi derecede...

Google ile ara

Popüler Aramalar

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Sponsor Bağlantılar

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )