* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Adana Seyhan İş İlanları, Seyhan'da Eleman Arayanlar

Adana Seyhan Adana ili Seyhan ilçesi ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

2ka Yapı San Tic
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Adana)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan 2ka Yapı San Tic firmasının verdiği ilanda; ...lışacak bayan elemanlar alınacak sürücü belgeli olmaları zorunludur kagıt sektöründe saglık ocakları ihaleleri takip edecek elemanlar alınacak adana ve civar illeri takip edecek seyahat engeli olmayan
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Idea Hidrolik Pnomatik
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Adana)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Idea Hidrolik Pnomatik firmasının verdiği ilanda; ...zcesi olan , çizim programlarını kullanabilen , b sınıfı ehliyete haiz, ekip çalışmalarına uyum sağlayan, diksiyonu düzgün olması gerekir. maaş deneyime göre değerlendirilip görüşmede belirlenecektir.

Sonuç İlaçlama
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Adana)
...özüm odaklı, sahada yönetici pozisyonunda çalışabilecek verilen işi zamanında eksiksiz yerine getirebilecek, belirli root dahilinde ilaçlama faaliyetini yürütecek.bay-bayan personel aranmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Hayat Otomotiv
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Adana)
Adana ili için Hayat Otomotiv firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...i yürütmek, yapılan satışların tahsilatlarını yapmak,

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Anatolia Estetik Ve Güzellik Merkezi
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Adana)
Adana ili için Anatolia Estetik Ve Güzellik Merkezi firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...zde çalışacak bayan anketörler alınacaktır

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Adana Haber Dergisi
(Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Adana)
...na haber dergisinde reklam ve dergi satışıyla ilgilenecek part-time çalışması için eleman ihtiyacı vardır.ilgililerin başvurmaları rica olunur.

Alk Enerji
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Adana)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Alk Enerji firmasının verdiği ilanda; ...e becerisine sahip, iş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek, iletişim becerileri güçlü, ms office programlarına hâkim, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına uygun, niteliklerde çalışma arkadaşları arıyoruz.

Anatolia Estetik Ve Güzellik Merkezi
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Adana)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Anatolia Estetik Ve Güzellik Merkezi firmasının verdiği ilanda; güzellik merkezimizde çalışacak alanında belgeli güzellik uzmanları alınacaktır.

Ilayda Demir Çelik Karot Beton Delme San
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Adana)
...bilen mail atabilen sekreter aranıyor müşteriyle ilgilenecek eleman aranıyor bunların dışında kimse aramasın yeşilevler,şakirpaşa,barkal,mevkilerinde olursa tek dolmuş

Kayseri Gezi Organizasyon
(Bayan - Freelance (Serbest Çalışma) - Adana, İzmir, Uşak, Ankara, Bursa)
... olanlar başvursun. gizli müşteri hakkında bilgisi olmayan başvurmasın. sürekli iş beklentisi içinde olan başvurmasın. ücret ziyaret başınadır ve en fazla 20 tldir. bu ücreti beğenmeyenler başvurup be...

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )