* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Ankara Çankaya İş İlanları, Çankaya'da Eleman Arayanlar

Ankara Çankaya Ankara ili Çankaya ilçesi ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Air Tek Müh. Ltd. Şti.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...ya teknik liselerin elektrik, elektronik, kontrol ve otomasyon bölümlerinden mezun, * alanında deneyimli * 25 - 40 yaş aralığında, * bay, * askerlik hizmetini tamamlamış, * b sınıfı ehliyeti olup akti...
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Akad Basın Yayın
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
Ankara ili için Akad Basın Yayın firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...apmak isteyen bayan randevu sekreteri, alınacaktır

Vizyon Yayıncılık
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
Ankara ili için Vizyon Yayıncılık firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...çalışmayı planlayan yardımcı grafik tasarımcı alımı yapılacaktır.

KOÇ MEDİKAL
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
Ankara ili için KOÇ MEDİKAL firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... ankara - çankaya - çağrı merkezi müşteri temsilcisi

Festorg Etkinlik Eğlence Organizasyon
(Bay - Yarı Zamanlı (Part Time) - Ankara)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Festorg Etkinlik Eğlence Organizasyon firmasının verdiği ilanda; organizasyon firmamızda çalışmak üzere stand-fuar - açılış hostesleri aranmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Ilıca Iletişim
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Ankara)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Ilıca Iletişim firmasının verdiği ilanda; günlük ücretle 18-25 yaş arası tanıtım,reklam ve pazarlama elemanı olarak ekip çalışmasına uyumlu bay-bayan öğrenci ve gençler..isteyen sadece haftasonu çalışabilir..

Copytechoffice
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...__________ fotokopi teknik servise bay personel ehliyetli aktif araç kullanabilen

Krommiks Endüstiriyel
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
... +sgk+yol+yemek iyi satışlar için+prim www.krommiks.com fabrika ad krommiks.com resimsiz cv ler değerlendirmeye alınmayacaktır

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Koç Medikal
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...zde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, doğru bilgilendirme yapabilecek oluşan satış potansiyelini değerlendirebilecek,kariyer hedefi olan,kendine güvenen bayan ekip arkadaşları arıyoruz. * ikna y...

Romatofiz Danışmanlık Sağlık
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
Ankara ili için Romatofiz Danışmanlık Sağlık firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... yaptırmak maksatlı hemşire ihtiyacımız vardır.

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > ) Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!