* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Ankara Çankaya İş İlanları, Çankaya'da Eleman Arayanlar

Ankara Çankaya Ankara ili Çankaya ilçesi ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Eyüpoğlu Etüt
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...ervisini kullanacak şoför aranmaktadır. dikmen civarında oturanlar ve emekliler öncelikli tercih sebebidir.
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Erkfarma Ilaç Ve Medikal Ithalat Mümessi
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Ankara)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Erkfarma Ilaç Ve Medikal Ithalat Mümessi firmasının verdiği ilanda; ...zellikler : * çalışma süresi: haftada 1 veya 2 gün * çalışma yeri: iş yerimizin bulunduğu çankaya'ya yakın bölgede oturanlar tercih edilir. * yaş aralığı: 20 - 30 arası * ücret : günlük 60 tl. + yemek

Ankara Etkin Eğitim Kurumu
(Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Ankara)
...rünümüne önem veren asistan arkadaşlar alınacaktır.çalışma saatleri sabah 4 saat(9:00--13:00) akşam 4 saattir.(18:00--22:00) adaylar cv'lerini yollayarak başvuruda bulanabilirler.

Sponsor Bağlantılar

Di Mühendislik Müşavirlik
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...i özelliklere sahip yönetici asistanı alınacaktır; iş tanımı - yöneticinin takip edilmesini istediği tüm işlerin takibini yapmak, - faturaları kesmek, gerekli kayıt ve raporlamaları yapmak, - fatura-ö...

Günce Smmm Ltd. Şti.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Günce Smmm Ltd. Şti. firmasının verdiği ilanda; kızılay' da bulunan ofisimize ; büro tecrübesi olan, ofis sorumluluğunu alabilecek, çalışkan, dürüst, zirve bilen çalışma arkadaşı aramaktayız.

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

99 Medya Yapim
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan 99 Medya Yapim firmasının verdiği ilanda; ...e photoshop konusunda deneyimli, - okuduğunu anlayacak düzeyde ingilizce bilen - kreatif, farklı fikirler üretebilen. bu fikirleri görsel ve animasyon olarak dijital ortama sunum şeklinde dökebilecek,

Ccc Tekstıl Tıc Ltd Stı
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
Ankara ili için Ccc Tekstıl Tıc Ltd Stı firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...çalışabilecek bayan satış elemanı arkadaşlar alınacaktır.

Dogan Grup
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Dogan Grup firmasının verdiği ilanda; ...erkezinde calışacak bayan elemanlar aranıyor deneyımlı deneyımsız. dıksıyonu duzgun calısma arkadaslarına uyum saglayacak maas sıgorta prım yemek olarak tam zamanlı calısacak bayan elemanlar arnıyor..

Koç Medikal
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
Ankara ili için Koç Medikal firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...österebilecek bayan sağlık danışmanı aranmaktadır.

AYD DANIŞMANLIK
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...ullanımı olandolgun maaş + haftasonu tatili ile çalışacak bayan asistan arayışımız vardırankara - çankaya, ankara, ayd danışmanlık, full time, çankaya ofis elemanı, çankaya sekreter, ankara - çankaya ...

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Ek gelir kazandıran 15 firma
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Hızlı iş bulmanın 5 yolu

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )