* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

İş İlanları Ankara Etimesgut, Etimesgut'da Eleman Arayanlar

Ankara Etimesgut Ankara ili Etimesgut ilçesi ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Abp Gıda
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Afyonkarahisar, Adana, Tekirdağ, Ankara)
...u bölgedeki gerekli satış ve pazarlama organizasyonlarını yapmak. müşterinin finansal risk analizlerini yapmak. müşteri memnuniyetini ölçmek ve varsa memnuniyetsizlik ve şikayetler, çözümüne yönelik ç...
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Smmm Murat Abacı
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
... sınavını kazanmış, muhasebe bürosu tecrücesi olan, askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, ticaret lisesi alt yapısı olan bay eleman alınacaktır. detaylar yüz yüze görüşülecektir.

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Toprak Ajans Sas
(Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Ankara)
Ankara ili için Toprak Ajans Sas firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...ak bayan anketör ve satış elemanları arıyoruz.

Sponsor Bağlantılar

Aras Kargo
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...kezi müdürlüğü' nde veri giriş elemanı pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

Steplus Entegre Tesis Ve Site Yönetimi A. Ş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...evliliği, temizlik, çay servisi yapacak ; 35 yaşını aşmamış; kişisel bakımına önem veren; en az ortaokul mezunu; temizlik deneyimi olan; temizlik personelleri aramaktayız. asgari ücret+ yol+ yemek+ me...

Araştırma Danışmanlık Eğitim Şirketi
(Bay veya Bayan - Freelance (Serbest Çalışma) - Ankara)
...olan adreslerde:\s- müşteri olarak gezip denetim yapabilecek,\s- tercihen evli\s- gözlem yeteneği kuvvetli ekip arkadaşları aramaktayız. telefonla ya da site üzerinden başvuru yapabilrsiniz

Mekalites Mekanik Tesisat
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Mekalites Mekanik Tesisat firmasının verdiği ilanda; ... dışı tüm telefon e-posta ve gelen / giden evrak takibini yapmak, -gelen-giden mektup,kargo gibi posta gönderimlerinin yapılması, -musterilerin teklif takiplerini yapmak, -ofisin düzenini takip etmek,

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

Avci Enerji
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...amanlı çalışabilecekteknisyen alınacaktır.yetkili kişi :eren akdeğirmen sabit numara :312 3445444 cep numara :546 4685848ankara - tüm ilçeler, ankara, avci enerji, full time, teknisyen, tekniker, anka...

Serpil Etüt
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...daki etüt merkezine yemek ve temizlik işlerine bakacak 25- 45 yaş arası bayan eleman alınacaktır. eryaman- fatih- sincan-elvankent- etimesgut bölgesinde oturanlar tercih edilecektir.

Steplus Entegre Tesis Ve Site Yönetimi A. Ş
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...deneyimli, tercihen bahçıvanlık sertifikasına sahip; 45 yaşını aşmamış; nitelikli projelerde çalışmak isteyen; aday başvurularını bekliyoruz.

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )