* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Antalya Kumluca İş İlanları, Kumluca'da Eleman Arayanlar

Antalya Kumluca Antalya ili Kumluca ilçesi ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Olympos Mitos Otel
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Antalya)
...ık butik otelimizde,kat görevlisi olarak çalıştırılacak almanca veya ingilizceyi orta derecede konuşabilen,temsil kabiliyetine sahip tercihen lise veya meslek yüksek okullarının turizm ve otelcilik bö...

Sponsor Bağlantılar

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

Adrasan Papirus Hotel
(Bay veya Bayan - Dönemsel - Antalya)
...a mezunu houskeeper-temizlik görevlisi bay-bayan adaylar aranmaktadır. not: konaklama+ssk+bahşiş+yemek

Hotel212Olympos
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Antalya)
IsBul sitesinde yayınlanan Hotel212Olympos firmasının verdiği ilanda; ...anı, kumluca bahçe personeli, kumluca bahçe görevlisi, kumluca yatılı aile, kumluca otel elemanı, kumluca otel personeli, kumluca otele aile, kumluca otel, antalya - kumluca - kat hizmetleri görevlisi

Olympos Mitos Otel
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Antalya)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Olympos Mitos Otel firmasının verdiği ilanda; olymposda bulunan butik otelimizde tadilat,teknik,elektrik su , inşaat ve bahçe işlerinde çalıştırılmak üzere elemanlar alınacaktır.

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Adrasan Papirus Hotel
(Bay veya Bayan - Dönemsel - Antalya)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Adrasan Papirus Hotel firmasının verdiği ilanda; ...elikler : ekip çalışmasına yatkın, dış görünüm, kişisel bakım ve temizlik kurallarına özen gösteren, yatılı olarak çalışabilecek mart-kasım ayları arasında çalışabilecek konaklama+yemek+sigorta+bahşiş

Türkmen Ağaç Evleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Antalya)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Türkmen Ağaç Evleri firmasının verdiği ilanda; yıl boyunca çalışabilecek iyi derecede ingilizce ve almanca bilen bay/bayan resepsiyon personelleri alıncaktır.

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Ek gelir kazandıran 15 firma
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Hızlı iş bulmanın 5 yolu

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > ) Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!