* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Bursa Gemlik İş İlanları, Gemlik'te Eleman Arayanlar

Bursa Gemlik Bursa ili Gemlik ilçesi ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Özdilek A. Ş.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Özdilek A. Ş. firmasının verdiği ilanda; ...lışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - 30 yaşını aşmamış, - bursa'da ikamet eden, - bay / bayan. iş tanımı işe alınacak adaylar cafe-restaurant bölümlerinde servis hizmetlerinde görevlendirilecektir.
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Üçpınar Reklam Tanıtım Organizasyon
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Üçpınar Reklam Tanıtım Organizasyon firmasının verdiği ilanda; ...firmaların yeni çıkarmış olduğu ürünlerin tanıtım ve dağıtım departmanında yetiştirilmek ve çalıştırılmak üzere 17- 35 yaş arası bayan personeller alınacaktır. not: isteyene ödemeler haftalık yapılır.

Agg Özel Güv. Hiz San. Tic Ltd. Şti
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa)
...kartına sahip erkek güvenlik personelleri alınacaktır.genç asker emeklisi veya polis arkadaşlar da baş vurabilir.projemizde yemek vardır.ayrıca yol ücreti ulaşım kartı ile karşılanacaktır.

Poplin Tekstil San. Tic. A. Ş.
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Poplin Tekstil San. Tic. A. Ş. firmasının verdiği ilanda; gemsaz villada ev ve mutfak işlerini yapabilecek çocuksuz aile veya gündüz çalışacak bayan personel alınacaktır

Sponsor Bağlantılar

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Kök Danışmanlık Çağrı Merkezi Çözümleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa)
...rojelerde çalışacak çağrı merkezi müşteri temsilcileri takım arkadaşları aramaktayız. en az lise tercihen önlisans veya lisans mezunu ikna kabiliyeti yüksek maaş+prim+yemek+yol sadece online başvuru d...

Tuğba Eczanesi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Tuğba Eczanesi firmasının verdiği ilanda; gemlik tuğba eczanesinde çalışacak. güleryüzlü müşteri insan ilişkileri kuvvetli çalışkan eleman alınacaktır

Ekinoks Toptan Gıda Temizlik Ürünleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa, Yalova)
Bursa ili için Ekinoks Toptan Gıda Temizlik Ürünleri firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...sini sağlayabilecek satış danışmanı arıyoruz.

Deniz Tanıtım Reklam
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa)
...oneller alınacaktır.1260 tl net maaş + prim + sgknot: part-time çalışmalarımız mevcuttur, ödemeler haftalık yapılabilir.firmamızda çalışmak üzere;diksiyonu düzgün,ikna kabiliyeti yüksekbayan satış tem...

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

Üçpınar Tanıtım Hizmetleri
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Bursa)
IsBul sitesinde yayınlanan Üçpınar Tanıtım Hizmetleri firmasının verdiği ilanda; ...ış, bursa satış danışmanı, bursa - gemlik - satış danışmanı, bursa - yıldırım - satış danışmanı, bursa - gürsu - satış danışmanı, bursa - osmangazi - satış danışmanı, bursa - mudanya - satış danışmanı

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
Ek gelir kazandıran 15 firma
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > ) Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!