* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

İstanbul Avrupa Kağıthane İş İlanları, Kağıthane'de Eleman Arayanlar

İstanbul Avrupa Kağıthane İstanbul Avrupa ili Kağıthane ilçesi ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

IST GRUP
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul - Avrupa)
...başvurabilir. ücret:1400+agiıst grup bünyesinde bulunmak kaydı ile projemiz seyrantepede ki holding binasına bir vale ve bir güvenlik elemanı alınacaktır.istanbul - avrupa - kağıthane, istanbul - avru...
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Özde Hizmet
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...ktöründe deneyimli "operasyon müdürü" aranıyor. iş tanımı: istanbul genelinde bulunan projelerin ve projede görevli personellerin denetlenmesi hususunda; - denetim planlarının yapılması - denetim plan...

Via Tekstil
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Via Tekstil firmasının verdiği ilanda; çağlayanda bulunan tekstil firmamıza güler yüzlü, aktif, dikkatli,analatik düşünebilen, dış görünümüne önem veren, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz..

Via Tekstil
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...n tekstil firmamıza ihracat departmanımıza güleryüzlü, aktif, sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen çözüm odaklı ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

Sponsor Bağlantılar

Özdoğan Yapı Inşaat Grubu Ltd. Şti.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
... elektrik ustası ve kalfa alınacaktır.maaş+ssk+yemek çalışma saatleri sabah:08:00 akşam 18:00 arası

Kasımlı Lastik
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
İstanbul Avrupa ili için Kasımlı Lastik firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...i ekipmanlara hakim lastik, jant montajcı sı aranıyor.

Shaya
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu)
... ve insana tutkulu 'baristalar arıyoruz. iş tanımı: mağazacılık alanında kariyer basamaklarını hızla çıkmayı hedefleyen müşteri taleplerini güleryüzle karşılayan ekibindeki kişilerle uyum içerisinde ç...

Nehirce İnsan Kaynakları Ve Otomasyon
(Bay veya Bayan - Freelance (Serbest Çalışma) - İstanbul Avrupa)
...tecrübeli bay bayan temizlik personelleri aranmaktadır. aranan nitelikler; en az 1 yıl tecrübeli 25-45 yaşları arasında daha önce temizlik sektöründe görev almış kağıthane, şişli, levent, beşiktaş, ay...

Muhteşem Cephe Mühendislik Inş. San. Tic
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...nacaktır. *tercihen sekreterlik pozisyonunda, ofis yönetimi konusunda deneyimli, *ms office yazılımlarını iyi derecede kullanabilen, *planlama ve organizasyon becerisine sahip, *yazılı ve sözlü iletiş...

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Tutaş Mobilya
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa)
...ağıthane'de bulunan mobilya atölyemize; kalfa ve yardımcılar alınacaktır.

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Ek gelir kazandıran 15 firma
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > ) Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!