* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

İzmir Bornova İş İlanları, Bornova'da Kariyer

İzmir Bornova İzmir ili Bornova ilçesi ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Unika Otomasyon
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Unika Otomasyon firmasının verdiği ilanda; ofis ortamında çalışacak bilgisayar programlarına hakim (özellikle world_excel) telefon trafiğini yönlendirebilecek diksiyonu düzgün en az lise mezunu 30 yaşını aşmamış bayan eleman alınacaktır.

Albayraklar Inşaat
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Albayraklar Inşaat firmasının verdiği ilanda; kamyon ve kamyonet kullanabilecek. bornova'da ikamet eden. e sınıfı ehliyetli tercihimizdir.

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

Kanyonsan
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
İzmir ili için Kanyonsan firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ..., izmir - bornova - sekreter

Sponsor Bağlantılar

İlim Makina
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
...aları ve mekanik ve elektrik konusun da yetiştirilmek üzere yardımcı personel alımı yapılacaktır. konu ile ilgili arkadaşların cv lerini tarafımıza göndermelerini rica ederiz.

Firma Adı Gizli
(Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - İzmir)
... part time, bornova part time, bornova öğrenci, bornova parttime, bornova yarı zamanlı, bornova anketör, bornova saha araştırmacısı, izmir - bornova - saha araştırmacısı

Neşe Erberk Bornova Anaokulu
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
....\s * lise veya myo aşçılık bölümlerinden mezun * okul ve anaokulu mutfaklarında en az 2 yıl deneyimli * hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren * dış görünümü ve kişisel ...

Arıkovanı Gündüz Bakımevi
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
...s veya lise çıkışlı okul öncesi öğretmeni. yakın yerlerde ikamet edenler tercih edilir.

Nurem İnşaat Grubu
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
...esine sahip olmak * aşçılık ve şirket mutfak sorumluluğuna yönelik benzer işlerde deneyim sahibi olmak * kurumsal bir firmanın kendi mutfağında belirlenmiş kurumsal standartlarda işini yapabilmek. * g...

Dağlar Plastik Ltd. Şti
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Dağlar Plastik Ltd. Şti firmasının verdiği ilanda; ...a uygun üretim yapabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, dikkatli, ayrıntılara önem veren, disiplinli çalışan, dürüstlük ve iş ciddiyetine önem veren, bölüm sorumluluğu taşıyabilecek,

Izmir Danışmanlık
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Izmir Danışmanlık firmasının verdiği ilanda; hazır müşteri portföyönü takip etmek ve telefonla randevu alıp sahada arkadaşlara yönlendirecek bir personel alınacaktır....

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Ek gelir kazandıran 15 firma
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
Hızlı iş bulmanın 5 yolu

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > ) Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!