* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

İzmir Konak İş İlanları, Konak'ta Eleman Arayanlar

İzmir Konak İzmir ili Konak ilçesi ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Yarda Tekstil - Superfly And Co
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Yarda Tekstil - Superfly And Co firmasının verdiği ilanda; ...lismalari takibi yapabilecek.\s* gelen kumaslarin fatura ve fiyat kontrolunu yapabilecek\s* gelen kumaslarin testlerini takip edecek, \s* office programlarina hakim \s* benzer bir pozisyonda tecrubeli
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Maviyunus Lojistik Ve İk Hizmetleri
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
...9--45 yaaş arasında vasıfsız bay personeller alınacaktır.maaş+sgk+yemek+servis-başvurular online yapılacaktır.

Sponsor Bağlantılar

Konak Finansal Danışmanlık
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
... verimi kuvvetli ve çağrı işini severek yapan personeller arıyoruz. işimiz pazarlama değil danışmanlıktır. çalışma saatleri:10:00 - 18:00 arası cumartesi pazar tatil. ayrıntılı bilgi mülakatta verilec...

NİOBEWEB
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
... çözümleri üretmek, sistemleri monitor etmek. sorun durumlarında yetki düzeyinde müdahale etmek ya da bir üst yetkiliye bilgi vermek.

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Denfat Patent
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
...e yapabilecek *saha satış ekibini alınan randevu doğrultusunda yönlendirebilecek. *sigara kullanmayan *20-30 yaş aralığında *bayan eleman aranıyor

Konaksarayotel
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
İzmir ili için Konaksarayotel firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... düzgün prezantable resepsiyon elemanı alınacaktır.

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Yüzde Yüz Lezzet
(Bayan - Freelance (Serbest Çalışma) - İzmir)
...l iş tanımı: reklam ve yayın sponsorlukarı için müşterilere aktif ziyaretlerle ulaşmak, satış yapmak\sreklam süreçlerinde müşteri ilişkilerini üstlenmek.

Maç Hukuk Bürosu
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Maç Hukuk Bürosu firmasının verdiği ilanda; ...erliğini yapmış, icra ve haciz deneyimi olan, bayanlar için yts bilen diksiyonu düzgün, ikna yeteneği yüksek elemanlar alınacaktır.başvurular değerlendirilerek uygun görülenler mülakata çağrılacaktır.

Araştırma Danışmanlık Eğitim Şirketi
(Bay veya Bayan - Freelance (Serbest Çalışma) - İzmir)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Araştırma Danışmanlık Eğitim Şirketi firmasının verdiği ilanda; izmir'de anket yapacak arkadaşlara ihtiyacımı vardır. ilgilenenler site üzerinden başvuru yapabilir

Hvk Muhendislik İnşaat Makina
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İzmir)
...sunmak, 3-alış veya satış faturalarını düzenleyecek, 4- müşteri ödemelerinin nakit, pos veya çek tahsilatlarını yaparak belegelerini düzenleyecek, sıcak müşteri ilişkileri kurabilen, güler yüzlü, nets...

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Ek gelir kazandıran 15 firma
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > ) Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!