* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Kocaeli Derince İş İlanları, Derince'de Kariyer

Kocaeli Derince Kocaeli ili Derince ilçesi ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Derince Seviye Dershanesi
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Kocaeli)
...ershanemizde çay ve temizlik işlerini yapacak bayan personele ihtiyaç bulunmaktadır. ilgilenenler başvurularını e-meail adresimize cvlerini göndererek yahut kuruma bizzat gelerek yapabilirler.
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Osmanlı şehzade
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Kocaeli)
IsBul sitesinde yayınlanan Osmanlı şehzade firmasının verdiği ilanda; ...riz.kocaeli - derince, kocaeli - avm deki mağazamıza satış elemanı, kocaeli, osmanlı şehzade, full time, derince mağaza satış, derince satış, derince satış elemanı, kocaeli - derince - satış danışmanı

Özseç Yemek
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Kocaeli)
...pmış temiz, düzenli şoför ve servis elemanı olarak çalışacak eleman aranıyor.

Kaya Çiftliği Peynircilik
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Kocaeli)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Kaya Çiftliği Peynircilik firmasının verdiği ilanda; ideal pastane cafe - pastanemizde yıllarca beraber çalışabileceğimiz bay bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Sponsor Bağlantılar

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Kocaeli)
Kocaeli ili için Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...malarına hakim -bay proje güvenlik müdürü arayışımız bulunmaktadır

Aca Özel Güvenlik
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Kocaeli)
...mlik kartı olan bay özel güvenlik görevlileri aranmaktadır. maaş + agi + ssk + servis + yemek ve mesai. projelerimiz 8 saat'tir.

Özel Minik Ayaklar Kreş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Kocaeli)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Özel Minik Ayaklar Kreş firmasının verdiği ilanda; minik ayaklar kreş bünyesinde çalışcak yabancı dil öğretmenleri alınacaktır.

Eroğlu Medikal
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Kocaeli)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Eroğlu Medikal firmasının verdiği ilanda; ...nu iş disiplinine sahip, kendine güveni olan uzun süreli çalışmayı düşünen eleman aranıyor. ilgilenenlerin cv lerini mail adresine göndermeleri rica olunur. derincede oturuyor olması tercih sebebidir.

Sitanbul Çağrı Merkezi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, Kocaeli)
... çağrı merkezi için çağrı merkezi müşteri temsilcisi (almanca bilen) aday arayışımız bulunmaktadır. genel nitelikler * iyi seviyede almanca dil bilen. * orta seviyede de ingilizce (ikinci dil) dil bil...

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Ayşe Ilaçlama Hizmetleri
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Kocaeli)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Ayşe Ilaçlama Hizmetleri firmasının verdiği ilanda; .... aranılan nitelikler; * izmit merkez'de ikamet eden, * kocaeli'nin tüm ilçelerini çok iyi bilen, * böcek ilaçlama işi yapacak, * sabıka kaydı bulunmayan, * 25 - 40 yaş aralığında * vasıflı - vasıfsız

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > ) Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!