* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Muğla Fethiye İş İlanları, Fethiye'de Eleman Arayanlar

Muğla Fethiye Muğla ili Fethiye ilçesi ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Alis Hotel
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Muğla)
...telimizde calışacak resepsiyonist alınacaktır gurup calışmasına uyumlu yabancı dil bilen calışma arkadaşı arıyouz konakalama otel bunyesindedir
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Gruppiramit
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Ankara, Muğla, Kocaeli, Konya, Mersin, )
...ik lisansı olanlar, bireysel emeklilik satış konusunda başarı gösterecek. tecrübeli bay ve bayan finansal satış danışmanları alınacaktır.

Sponsor Bağlantılar

Ee Otomotiv
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Antalya, Muğla, Isparta)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Ee Otomotiv firmasının verdiği ilanda; anlaşmalı olduğumuz plazalarda şirketimizi temsil edebilecek, ikili ilişkilerine güvenen özgüven sahibi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Aras Kargo
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Muğla)
...iyedeki birimimizde kurye pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız iş tanımı: * görev yapılan şubeye gelen kargoları zamanında ve hasarsız bir şekilde alıcılarına ulaştırmak. * görev ...

mkpetrol
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Muğla)
IsBul sitesinde yayınlanan mkpetrol firmasının verdiği ilanda; ..., muğla - fethiye, muğla, mkpetrol, full time, muğla yönetici asistanı, muğla asistan, muğla sekreter, muğla sekreterya, muğla - marmaris - asistan, muğla - bodrum - asistan, muğla - fethiye - asistan

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Alis Hotel
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Muğla)
... sezonu oldugu icin servis ve resepsiyon ilgilenecek konaklama otel buntesındedir

trfirma reklam
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Muğla)
IsBul sitesinde yayınlanan trfirma reklam firmasının verdiği ilanda; ...anıyor.web tasarım için grafikerler aranıyor.muğla - fethiye, muğla, trfirma reklam, kadrolu, fethiye web tasarım, fethiye grafiker, fethiye tasarımcı, fethiye tasarıım, muğla - fethiye - büro elemanı

Sadim
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Muğla)
...ik, elektronik veya tesisat bilgisi olan öğrenmeye meraklı takım arkadaşları arıyoruz. * teknik lise veya meslek yüksekokulu mezunları tercih sebebidir. * insan ilişkilerinde başarılı, * diksiyonu düz...

Dedeminn Hotel & Residence
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Muğla)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Dedeminn Hotel & Residence firmasının verdiği ilanda; fethiye göcek teki 12 ay açık olan butik otelimize ingilizce yazıp,konuşabilen ekip çalışmasına uyumlu respsiyonist alınacaktır. 1500 tl maaş+sgk+konoklama imkanı verilecektir.

Dedeminn Hotel & Residence
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Muğla)
...r. en az 3 yıl otel kat hizmetleri tecrübesi olanlar müracaat edebilir.

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
Ek gelir kazandıran 15 firma
Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > ) Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!