* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Muğla Marmaris İş İlanları, Marmaris'te Eleman Arayanlar

Muğla Marmaris Muğla ili Marmaris ilçesi ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Demirpolat İletişim Avea
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Muğla)
... kabiliyeti yüksek, satışın gücüne inanan, takım çalışmasına yatkın, tam zamanlı çalışabilecek, sabit maaş+prim+yemek+ssk imkanlarıyla çalışacak, bay-bayan ekip arkadaşları arıyoruz.
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Anons Organizasyon Ltd. Şti
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Muğla)
...ız bay bayan yatılı güvenlik elemanları maaş +yol+lojman+3 öğün yemek+ssk 8 saat çalışma ve ekstra organizasyonlarda değerlendirelecekler ücret 60 tl

Sponsor Bağlantılar

Hawaii Hotel
(Bay veya Bayan - Dönemsel - Muğla)
...re ingilizce bilen, resepsiyonistler alınacaktır. başvuruların şahsen veya resimli özgeçmiş ile yapılması önemle rica olunur.

Bosch-Sıemens-Profilo Yetkili Servisi
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Muğla)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Bosch-Sıemens-Profilo Yetkili Servisi firmasının verdiği ilanda; bosch sıemens profilo yetkili servisine teknisyen alımı yapılacak..

Safkar Klıma San. Tic,
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Muğla)
...aşlar oto elektirik oto klımadan anlayan ustalar alınacak. kalma yeri + yemek +ssk güvencesi ile sizleri aramızdan görmekten memnun oluruz.

Pembe Yunus Otel
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Muğla)
IsBul sitesinde yayınlanan Pembe Yunus Otel firmasının verdiği ilanda; ...enuyumlugüvenilirdevamlılık sağlayabilecekmuğla - marmaris, muğla, pembe yunus otel, full time, marmaris temizlik, marmaris temizlikçi, marmaris temizlik elemanı, muğla - marmaris - temizlik görevlisi

Huge Turizm
(Bay veya Bayan - Dönemsel - Muğla)
... günlük turlar gibi turizm ürünlerini satacak en az orta düzey ingilizce bilen satış konusunda kendine güvenen ,konuşkan ,ikna kabiliyeti olan ve fiziksel görünümüne dikkat eden sorumluluk sahibi iş a...

Kerme Ottoman Ltd Sti
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Muğla)
...mlü servis elemanı (garson) aranmaktadır. 22 yas üstü başvurabilirler.klimalı kalacak yer+maaş+ssk

Hawaii Hotel
(Bay - Dönemsel - Muğla)
...abilecek, deneyimli servis şefi alınacaktır. müracaatların şahsen veya resimli özgeçmiş ile yapılması önemle rica olunur.

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Bozburun Pembe Yunus Otel
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Muğla)
IsBul sitesinde yayınlanan Bozburun Pembe Yunus Otel firmasının verdiği ilanda; ...ne önem verenmuğla - marmaris, muğla, bozburun pembe yunus otel, full time, marmaris bulaşıkçı, marmaris bulaşıkhane, marmaris bulaşık, marmaris bulaşık elemanı, muğla - marmaris - bulaşıkhane elemanı

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > ) Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!