* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Antalya Konyaaltı Turizm - Otelcilik İş İlanları - Eleman Arayanlar İş Başvurusu

Aramanızla ilgili hiç sonuç bulunamadı. Sitemizdeki en son güncel olan ilanları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Euro Moda Bijuteri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Erzurum)
Erzurum ili için Euro Moda Bijuteri firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...takım arkadaşlarınına uyum sağlıyabilecek.

Özel Kemer Anadolu Hastanesi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Antalya )
Antalya ili için Özel Kemer Anadolu Hastanesi firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...n askerliğini yapmışpratisyen hekim aramaktayız. :

Detay Reklam Açık Hava Reklam Hizmetleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Çanakkale )
...cılığında tecrübeli grafiker alınacaktır. not: kısa süreli yada geçici personel alınmayacaktır. maaş+yemek+ssk dir. :

Euro Moda Bijuteri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Diyarbakır)
Diyarbakır ili için Euro Moda Bijuteri firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...takım arkadaşlarınına uyum sağlıyabilecek.

Sponsor Bağlantılar

Özel Antalya Anadolu Hastanesi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Antalya )
Antalya ili için Özel Antalya Anadolu Hastanesi firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...eden veya edebilecekbilgi işlem görevlisi aramaktayız. :

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sakarya )
...adapazarı iş tanımı:hr development specıalıst supporting overall office & operation development activites design & management of of office member development programmes training effectiveness ...

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Firma Adı Gizli
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
...r : kurumsal zincir süpermarketlerde çalışmak üzere yetiştirilecek 17-35 yaş arası bay-bayan elemanlar alınacaktır.maaş+sgk+yemek+yol

Casa Mobilya
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa )
...likler:-çay servisi ve genel temizliğe yardımcı bayan eleman.-tercihen ehliyet sahibi office boy.iş tanımı:çalışma saatleri 10:00-19:00

Garanti Bankası
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Adana )
...aktayız. iş tanımı: portföyündeki müşterilerin satış faaliyetlerini etkin şekilde yönetmek, potansiyel müşterilere bankacılık hizmetleri konusunda aktif satış yaparak müşterilerin bankaya kazandırılma...

Nominal Savunma
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Ankara)
...ağıdaki niteliklerdeyönetici asistanı aranmaktadır. en az lise mezunu veya tercihen üniversitelerin büro yönetimi, sekreterlik, halkla ilişkiler bölümü mezunu tercihen benzer görevde en az 2 yıl tecrü...

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Ek gelir kazandıran 15 firma
Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )