* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

İstanbul Avrupa Bağcılar Yarı Zamanlı (Part Time) İş İlanları - Eleman Arayanlar İş Başvurusu

İstanbul Avrupa Bağcılar Yarı Zamanlı (Part Time) İstanbul Avrupa ili Bağcılar ilçesi Yarı Zamanlı (Part Time) ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

19 Yönetim Danışmanlık Tanıtım Org.
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - İstanbul Avrupa)
EO-net sitesinde yayınlanan 19 Yönetim Danışmanlık Tanıtım Org. firmasının verdiği ilanda; gıda firmaları için carrefour ve real marketleri içinde ürün tadım, tanıtım yapabilecek satış becerisi güçlü ve diksiyonu düzgün bayan personeller alınacaktır.

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Sponsor Bağlantılar

Örnek Matbaa
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - İstanbul Avrupa)
EO-net sitesinde yayınlanan Örnek Matbaa firmasının verdiği ilanda; bağcılar ve küçükçekmece de bulunan matbaalarımıza satıs elemanları aranıyor...

Mertler Yayıncılık San. Tic. Ltd. Şti.
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Balıkesir, Edirne, İstanbul Avrupa, Samsun, Türkiye Geneli, )
EO-net sitesinde yayınlanan Mertler Yayıncılık San. Tic. Ltd. Şti. firmasının verdiği ilanda; ... başarılı * başarı odaklı, hırslı, ikna kabiliyeti yüksek * 25 yaşını doldurmuş * kişisel bakımina özen gosteren * bay - bayan takım arkadaşları * seyehat engeli olmayan * bulunduğu ilde çalışabilecek

Balcı Eğitim Kurumları
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa)
İstanbul Anadolu ili için Balcı Eğitim Kurumları firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...yüksek , prezantabl hızlı okuma eğitmenleri aranmaktadır.

İş Sağlığı Ve Güvenliği
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu)
EO-net sitesinde yayınlanan İş Sağlığı Ve Güvenliği firmasının verdiği ilanda; firmamızda görevlendirilmek üzere tecrübeli ikna kabiliyeti yüksek girişimci arkadaşlar aranmaktadır ilgilenenlerin iletişim bilgilerinden bize ulaşmaları rica olunur.

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

Ugr Studio
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - İstanbul Avrupa)
...imiz halı sahalarda broşür dağıtılacak ve birebir iletişim kurularak organizasyon hakkında bilgi verilecektir. ayrıca işe aldığımız arkadaşlar maçlarda kamera çekimi yapacaklar. bu konuda gerekli eğit...

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Murat Dergisi Dersanesi - Bahçelievler
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - İstanbul Avrupa)
İstanbul Avrupa ili için Murat Dergisi Dersanesi - Bahçelievler firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...si, yönetici adayı, halkla ilişkiler elemanı alınacaktır.

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Ek gelir kazandıran 15 firma
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )