* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Edirne İş İlanları, Edirne'de Eleman Arayanlar

Edirne Edirne ili ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Türk Telekom
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Türk Telekom personel alımı yapıyor. Haberleşme çağının gündelik hayatımıza getirdiği katlılar ve sağladığı kolaylıklar inanılmaz boyutlara ulaştı.
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - edirne, kırklareli, tekirdağ)
...ecede kullanabilen, proje yönetimi konusunda en az 2 yıllık tecrübeye sahip, iletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, problem çözme yeteneğine sahip ve sonuç...

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Intrak Tur. San. Ve Tic. Aş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Edirne)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Intrak Tur. San. Ve Tic. Aş firmasının verdiği ilanda; ...ışmak üzere bay/bayan çalışma arkadaşları alınacaktır. başvurularda, - iyi derecede ingilizce bilmek -bilgisayar ve ofis programları kullanabilme -fiziksel görünümüne dikkat edilmesi tercih sebebidir.

Sponsor Bağlantılar

Görgülü Grup
(Bay veya Bayan - Freelance (Serbest Çalışma) - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ)
...apmış saha da aktif satış gerçekleştirebilcek bayi ve kurumsal müşteri ağı oluşturabilecek. düzenli müşteri ziyaretlerini gerçekleştirecek esnek zamanlı çalışabilecek b sınıfı ehliyet sahibi kendi ara...

CARREFOURSA
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Edirne)
ElemanNet sitesinde yayınlanan CARREFOURSA firmasının verdiği ilanda; ...lerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

Fenerium
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - edirne)
...teren, bay ve bayan mağaza müdürleri, erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

United Group
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Edirne)
...evlendirilmek üzere temizlik personeli aranmaktadır aranan nitelikler - tercihen temizlik hizmetleri konusunda tecrübe sahibi - diksiyonu düzgün , dış görünümüne önem veren - sigara kullanmayan

Metok Yapi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Edirne)
Edirne ili için Metok Yapi firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... ofısınde calısıcak sekreter alıncak

Multigrain
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Edirne)
...imiz. bu alanda hem makina üretimi hemde anahtar teslimi tesisler kurmaktadır. şirketimiz sheet metal işleme alanında çalışmaktadır. cad ve solid works kullanımı önemlidir. tercrübe tercih sebebi olab...

Özel Edirne Meriç Ortaokulu
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Edirne)
Edirne ili için Özel Edirne Meriç Ortaokulu firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...unda çalışmak üzere halkla ilişkiler personeli alınacaktır

U.S. Polo Assn.
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - edirne)
edirne ili için U.S. Polo Assn. firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...aş arası bay/bayan, part time satış danışmanları aramaktayız..

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > ) Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!