* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Gaziantep İş İlanları, Gaziantep'te Eleman Arayanlar

Gaziantep Gaziantep ili ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Ekom Tanıtım
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - elazığ, gaziantep, malatya, şanlıurfa)
SecretCV sitesinde yayınlanan Ekom Tanıtım firmasının verdiği ilanda; ...ış aktivitesini gerçekleştirmek, tercihen üniversite mezunu, ms office programlarını aktif kullanabilen, b sınıfı ehliyeti olan 25-35 yaşları arasında, prezantabl, hareketli profile sahip,
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Fark Lojistik Gıda
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Gaziantep)
...olduğumuz ürünlerin satış ve tahsilatını yapacak, tercübeli, kefil ve referans verebilecek personel alınacaktır

Lider Eğitim Kurumları
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Gaziantep)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Lider Eğitim Kurumları firmasının verdiği ilanda; halkla ilişkiler bölümünde kayıt kabul bölümünde çalışacak olan bayan elemanlar alınacaktır.müracaat için kuruma uğramanız önemle rica olunur.

Sponsor Bağlantılar

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Turkcell Superonlıne Erdem Teknoloji Abone Merkezi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - gaziantep)
...cedil;ekleştirecek, protokol uzmanı aramaktayız. b sınıf ehliyete sahip ikna ve iletişim kabiliyeti yüksek talepleri çözüme kolay ulaştırabilen insan ilişkilerinde başarılı dinam...

Mantar Döner Restaurant
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Gaziantep)
Gaziantep ili için Mantar Döner Restaurant firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...ızda döner,kebap ve ızgara yapacak usta alınacaktır.

Dersan Inşaat
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Gaziantep)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Dersan Inşaat firmasının verdiği ilanda; firmamız bünyesinde çalışacak elaman alınacak

Most Metal
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Gaziantep)
...ihdam edilmek uzere sekreterlik gorevini ustlenebilecek bayan eleman aranmaktadir. servis imkani vardir. on muhasebeden anlayan kisilere oncelik taninacaktir. servıs guzergahı: -500 evler -karatas -cu...

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Rengin Polyester İplik Ve Boya San. A. Ş.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Gaziantep)
Gaziantep ili için Rengin Polyester İplik Ve Boya San. A. Ş. firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...cek, tecrubesi olan boyahane ustası alınacaktır.

Hanif Dış Ticaret Ltd. Şti.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Gaziantep)
...amız bünyesinde dış ticaret ofis elemanı olarak çalışacak. iyi derecede ingilizce bilen her türlü ihracat ve ithalat evrak ,lojistik ve gümrük takibini yapabilecek deneyimli bay/bayan eleman alınacak....

Segart Tasarım Yapı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Gaziantep)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Segart Tasarım Yapı firmasının verdiği ilanda; ...rım, uygulama ve proje üzerine çalışan şirketimize, konusunda uzman özellikle autocad, 3d modelleme çizimlerini başarılı şekilde ve zamanında yapabilen mesleğini seven çalışma arkadaşları aramaktayız.

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Ek gelir kazandıran 15 firma
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > ) Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!