* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Karaman İş İlanları, Karaman'da Eleman Arayanlar

Karaman Karaman ili ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Ajans Park Reklam Tanıtım Pazarlama
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Karaman)
... kaybetmeyen, bayan saha satış temsilcisi aramaktayız. çalışacağımız arkadaşların ; - bilgisayar bilgisi olması, - seyahat engeli olmaması, - ehliyetli olması, - referans ve teminat verebiliyor olması...
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Futaş Inşaat Gıda San. Ve Tic. A. Ş.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Karaman)
...lamalarına hâkim, - gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, - toplu yemek sektöründeki çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, 2-3 yıl deneyimli, - yerinde ve taşıma yeme...

Ab Proje Akademisi Eğitim & Danışmanlık
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Karaman, Sivas, Yozgat, Konya, Kayseri)
...imizde görev alacak ziraat mühendisi - gıda mühendisi - su ürünleri mühendisi ve teknikerler + yüksek lisans - lisans - ön lisans mezunları ( ilgili bölüm mezunları ) + özel sektör ve kamu sektörü çal...

Sponsor Bağlantılar

Futaş Inşaat Gıda San. Ve Tic. A. Ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Karaman)
...becerileri kuvvetli aşçıbaşı pozisyonda görevlendirilmek üzere bir arkadaşa ihtiyacımız vardır. başvuruların resimli olması tercih sebebidir.

Çetinkaya İletişim
(Bay veya Bayan - Freelance (Serbest Çalışma) - Konya, Aksaray, Karaman)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Çetinkaya İletişim firmasının verdiği ilanda; ...u sms gönderimi yapan firmamıza kendi gelirini kendisi belirleyecek yarı yada tam zamanlı çalışacak bayiler aranmaktadır.gelir tatminkardır. ürün bilgisine www.badecell.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Helennora Esetik Güzellik Merkezi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Karaman)
ElemanNet sitesinde yayınlanan Helennora Esetik Güzellik Merkezi firmasının verdiği ilanda; en az lise mezunu prezantbl dış görünüşüne özen gösteren 22-33 yaş arası bayan takım arkadaşları arıyoruz (resimli cv'ler değerlendirilecektir)

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

Turkcell Global Bilgi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas, Van, Karaman)
...ederiz. iş tanımı * çağrı merkezinde, 7/24 eğitim ve öğretim hakkında vatandaşlarımızdan gelen soru, ihbar, öneri, talep ve şikayetlerin standartlara uygun cevaplamak; doğru bilgi aktarımı ve kaliteli...

Sofuoğlu A. Ş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Karaman)
...lan şirketimizde iç muhasebe ve veri girişi işi ile ilgilenecek ( 2 kişi ) takım arkadaşları aranmaktadır. başvuruların şirket tel. veya cep tel den yapılması rica olunur.

Sofuoğlu A. Ş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Karaman)
...n merkezde , satış -pazarlama sektöründe birlikte ekip ruhu ile çalışacağımız , takım çalışmasına uygun satış temsilcisi ( 3 kişi ) alınacaktır. başvuruların şirket tel. veya cep tel den yapılması ric...

Helennora Esetik Güzellik Merkezi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Karaman)
...-37 yaş arası bayan muhasebeci arıyoruz (resimli cv'ler değerlendirilecektir)

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Ek gelir kazandıran 15 firma
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )