* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Sinop İş İlanları, Sinop'da Eleman Arayanlar

Sinop Sinop ili ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Ab Proje Akademisi Eğitim & Danışmanlık
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Amasya, Çorum, Sinop, Tokat, Samsun)
...imizde görev alacak ziraat mühendisi - gıda mühendisi - su ürünleri mühendisi ve teknikerler + yüksek lisans - lisans - ön lisans mezunları ( ilgili bölüm mezunları ) + özel sektör ve kamu sektörü çal...
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Kuzey Yıldızı Turizm Organizasyon Inş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sinop)
...konusunda deneyimli garson ve servis elemanı alınacaktır. ** öz geçmişi olmayan ve online başvuruda bulunmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecek olup , adayların öz geçmişlerinde referans ve çal...

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Optimum Danışmanlık Hizmetleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - sinop)
...evlendirilmek üzere saha mühendisi aramaktayız. lokasyon: sinop üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun, iyi derecede ingilizce dil bilgisine sahip, minimum 5 yıl ve tercihen enerji sektö...

Yağmurcan Inşaat
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Aydın, Denizli, Manisa, Sinop)
Aydın ili için Yağmurcan Inşaat firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... dsi sulama - gölet ve ıslah işleri olup tecrübe önemlidir.

Sponsor Bağlantılar

Agah Ortak Sağlık Güvenlik Birimi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sinop)
Sinop ili için Agah Ortak Sağlık Güvenlik Birimi firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...nızı başvurularınızda belirtiniz.

Agah Ortak Sağlık Güvenlik Birimi
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sinop)
...k üzere tam zamanlı c sınıfı iş güvenliği uzmanına ihtiyaç vardır. nitelikler; c sınıfı iş güvenliği sertifikasına sahip, iş sağlığı ve güvenliği konusunda tecrübe sahibi, eğitim ve sunum teknikleri k...

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Milano Turizm
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Sinop, Mersin, )
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Milano Turizm firmasının verdiği ilanda; ... çağrılan davetli misafirlerle ilgilenmek üzere, halkla ilişkiler departmanımıza çalışma arkadaşları aramaktayız. çalışma günlerinde ulaşım. konaklama ve yeme-içme firmamız tarafından karşılanacaktır.

Yağmurcan Inşaat
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Aydın, Denizli, Manisa, Sinop)
...ita mühendisleri ve harita teknikerleri en az 2 yıl tecrübeli olacaktır. şantiyelerde kalınacaktır. işin niteliği dsi sulama - gölet ve ıslah işleri olup tecrübe önemlidir.

Stil Kuaför Güzellik Salonu
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Sinop)
Sinop ili için Stil Kuaför Güzellik Salonu firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ... güvenen, deneyimli bayan kuaförü aranmaktadır. 05443682617690

Turkay Basın Yayın Turizm Paz. Tic. A. Ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Amasya, Çorum, Sinop, Tokat, Samsun)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Turkay Basın Yayın Turizm Paz. Tic. A. Ş. firmasının verdiği ilanda; şubelerimizde müşteri ilişkileri ve sekreteryada görevlendirilmek üzere bay ve bayan personeller hazırlanacaktır.

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Ek gelir kazandıran 15 firma
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )