* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Sivas İş İlanları, Sivas'ta Eleman Arayanlar

Sivas Sivas ili ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Moment Araştırma
(Bay veya Bayan - Freelance (Serbest Çalışma) - Sivas, Kayseri)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Moment Araştırma firmasının verdiği ilanda; ...rinde tablet bilgisayarla anket yapabilecek kendine güvenen,ikna kabiliyeti yüksek,güleryüzlü ve sabırlı bay bayan çalışma arkadaşları alınacaktır. ücretlendirme yapılan anket başı ödeme yapılacaktır.
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Medicana Sivas
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - sivas)
...ek üzere "anjio teknisyeni/teknikeri" aramaktayız. sağlık meslek lisesi/önlisans veya lisans mezunu, anjio laboratuvarında en az 3 yıl deneyimi olan, öğrenmeye açık ve ...

Sponsor Bağlantılar

Gökler A. Ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas)
...an konut projemizde gayrimenkul satış uzmanı olarak görevlendirilmek üzere; \s * tercihen üniversite mezunu, * alanında en az 2 yıl tecrübeli, * enerjisi yüksek, pozitif yaklaşım sahibi, güler yüzlü, ...

Bilal Gayrimenkul
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Sivas)
...rimenkul firmamızda satış temsilcileri ve sekreterya hizmeti yapacak bilgisayar kullana bilen eleman alınacaktır. muracatlarını fotograf özgecmislerıyle (cv) le birlikte muracat etmeleri yeterli olaca...

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Ofosoft Internet Ve Bilişim Hizmetleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas)
...esini yönetebilecek firma işletmecisi aranmaktadır güvenilir kendine güvenen sabırlı ikna kabiliyeti yüksek

Uğurcan Elektrik
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Sivas)
İstanbul Avrupa ili için Uğurcan Elektrik firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...acak deneyimli usta ve yardımcı elemanlar alınacaktır.

Defacto
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - sivas)
SecretCV sitesinde yayınlanan Defacto firmasının verdiği ilanda; ... çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, iletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... aramıza sen de gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

Yılmazlar Inşaat
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Yılmazlar Inşaat firmasının verdiği ilanda; şirketimiz in ofis ici işleri ici bayan elaman alınacaktır.

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Bilal Gayrimenkul
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Bilal Gayrimenkul firmasının verdiği ilanda; ...efleyen ve bizimle çalışmak isteyen kişilerin fotograflı cv bırakmaları yeterli olacaktır -deneyim deneyimli ya da deneyimsiz eğitim durumu * lise * yüksekokul * yüksekokul öğr. * lisans öğr. * lisans

Das Aqua Au Arıtma Sistemleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Das Aqua Au Arıtma Sistemleri firmasının verdiği ilanda; ...en birini bilen (iyi veya normal derecede) elemanlar aranmaktadır. proje kapsamında eğitim amaçlı almanya'ya da gönderilecektir. gerçek manada çalışmak isteyen kişilerin başvurması önemle rica olunur.

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Ek gelir kazandıran 15 firma
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > ) Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!