* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Sivas Eleman İlanları, Sivas'ta Eleman Arayanlar

Sivas Sivas ili ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Karaca A.ş
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu, istanbul avrupa, ankara, antalya, bursa, izmir, kocaeli, adana, aydın, bolu, denizli, düzce, erzurum, eskişehir, hatay, k.maraş, kayseri, konya, manisa, mardin, sakarya, samsun, sivas, tekirdağ)
...se mezunu, tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, insan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, sunum becerileri güçlü, müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hiz...
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Global Group
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas, Trabzon, Zonguldak, Konya, Sakarya)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Global Group firmasının verdiği ilanda; ...yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, tecrübeli ve tecrübesiz yetiştirilmek ve ofis içinde çalıştırılmak üzere bayan yöneticiler alınacaktır. not: fotoğrafsız ve eksik cv'ler değerlendirilmeyecektir.

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - sivas)
...vlendirilmek üzere; kurum müdürü alınacaktır. -idari yöneticilik deneyimi olan, -ileri derecede ingilizce bilen, -takım çalışmasına uyum sağlayabilecek olan, -her türlü sorumluluğu üstlenebilecek, -hi...

Sponsor Bağlantılar

Adecco
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - ankara, adana, aksaray, bolu, düzce, gaziantep, hatay, mersin(içel), kayseri, konya, sivas)
...vlendirilmek üzere 'kobi pos pazarlama temsilcisi' aramaktayız; - banka'nın stratejilerine göre hedeflenen ürünleri belirlenen süre içerisinde sahada tam zamanlı müşteri ziyareti ile pazarlamak, - paz...

Akyürek Pazarlama
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - sivas)
...vas da ikamet eden. bölge satış yöneticisi arayışımız bulunmaktadır. istihdam edilecek pozisyon : bölge sorumlusu

Dumanlar Ayakkabı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Dumanlar Ayakkabı firmasının verdiği ilanda; lise yada üniversite mezunu,bilgisayar kullanmayı bilen,işini seven,dinamik,hırslı,gerektiğinde satış destek elemanı olabilecek takım arkadaşları.. not:müracaatları internet üzerinden yapılacaktır.

Ev İşleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Ev hanımları için evden yapılacak işler yazısına devam ediyoruz.

Aysema Turizm
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Aysema Turizm firmasının verdiği ilanda; firma ofisimizde gelen çağrılara cevap verecek asıfsız bayan eleman alınacaktır.

Aysema Turizm
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Aysema Turizm firmasının verdiği ilanda; satış elemanı alınacaktır asgari ücret + sigorta

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Madame Coco Parisli Ev Butiği
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - istanbul anadolu, istanbul avrupa, ankara, antalya, bursa, izmir, kocaeli, amasya, balıkesir, bartın, bolu, çanakkale, erzincan, gaziantep, kayseri, kütahya, manisa, muğla, rize, samsun, sinop, sivas, tekirdağ, trabzon, yalova)
...imum 1 yıl tecilli, mağazacılığı bir yaşam tarzı olarak belirlemiş, kurallara bağlı, müşteri odaklı, etkin iletişim ve koordinasyon becerisine sahip, problem çözme ve analiz yetkinliği olan, planlama ...

Penti
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - sivas)
...azacılık sektöründe satış deneyimine sahip, ms office programlarını etkin kullanabilen, kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, değişime açık, gelişimi hedefleyen...

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Ek gelir kazandıran 15 firma
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend

Son Blog Yazıları

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )