* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Sivas Eleman İlanları, Sivas'ta Eleman Arayanlar

Sivas Sivas ili ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Say Ticaret
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas)
...e illere kamyon ile sevkiyata gidebilecek e ehliyeti ve src belgesi olan seyahat problemi olmayan kamyon kullanabılecek sofor alınacaktır.
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

HUKUK BÜROSU
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas)
Sivas ili için HUKUK BÜROSU firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...s - sivas merkez\s- sekreter

Sponsor Bağlantılar

American Life Language Institute
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - sivas)
SecretCV sitesinde yayınlanan American Life Language Institute firmasının verdiği ilanda; ...arance and speech, -ability to use digital teaching materials (ınternet, pc, projector, sound systems), -creative and outgoing, -focus on innovation and teamwork, -effective use of ms office programs,

Say Ticaret
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas)
...bulunan ısyerımızde sekreterlik ofıs temızlık ve duzenını saglayacak calısma arkadasına ıhtıyacımız vardır.servis imkanımız yok durak hemen ısyerının onundedır ulasım bedelı calısana verılecek olup ul...

Tokgözler Yapı Denetim
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas)
Sivas ili için Tokgözler Yapı Denetim firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...çalıştırılmak üzere inşaat mühendisi alınacaktır.

Speak
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - sivas)
...ml;yen çağrı merkezi sektöründeki kariyer fırsatlarından yararlanmaya hazır mısınız? ikna becerisi yüksek müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunabilecek telefonda iletişim ye...

Toyota Plaza/Er Otomotiv
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - sivas)
SecretCV sitesinde yayınlanan Toyota Plaza/Er Otomotiv firmasının verdiği ilanda; ...teri istek ve önerilerinin yerine getirilmesinde etkin rol üstlenecek, >> güler yüzlü,motivasyonu yüksek,sabırlı ve hedef kriterleri olması tercih sebebi olacaktır.

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Gökler A. Ş.
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas)
...kışının yapılması * depo düzeninin sağlanmasına yardımcı olacak ekibin idaresi yönlendirilmesi.

Bilal Gayrimenkul
(Bay veya Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Sivas)
...rimenkul firmamızda satış temsilcileri ve sekreterya hizmeti yapacak bilgisayar kullana bilen eleman alınacaktır. muracatlarını fotograf özgecmislerıyle (cv) le birlikte muracat etmeleri yeterli olaca...

Mit
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
MİT Müsteşarlığı 2014 yılında çoğu SİB-Sinyal İstihbaratı Başkanlığında görevlendirilmek üzere istihbarat elemanı, bilim ve teknoloji uzmanları, Arapça dil uzmanları ile tekniker alımları yapıyor.

Ofosoft Internet Ve Bilişim Hizmetleri
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Sivas)
...esini yönetebilecek firma işletmecisi aranmaktadır güvenilir kendine güvenen sabırlı ikna kabiliyeti yüksek

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Ek gelir kazandıran 15 firma
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > ) Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!