* Arama yapmak için en az 3 karakter girmeniz gerekmektedir

Tekirdağ İş İlanları, Tekirdağ Kariyer

Tekirdağ Tekirdağ ili ile ilgili sonuçları görüntülemektesiniz. Arama filtrelerinizi değiştirerek daha az veya daha fazla sonuca ulaşabilirsiniz

Sema Ith-Ihr. A. Ş.
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Tekirdağ)
Tekirdağ ili için Sema Ith-Ihr. A. Ş. firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...zköy şubesine bayan sekreter personel alımı yapılacaktır...
Günde 74 kuruşa Digiturk Keyfi!

Sponsor Bağlantılar

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

isilanlaridunyasi.com
(Bay veya Bayan - Tüm Türkiye)
Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız.

Sağlık Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
2014 yılında 10 bin personel alımı sağlık sektöründe yapılacak. Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı yapacağını açıkladı.

Egemen Iş Makinaları
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Tekirdağ)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Egemen Iş Makinaları firmasının verdiği ilanda; ...i temsil edecek özelliklere sahip çalışma arkadaşları işe alınacaktır. kriterlere uygun deneyimli iş görenler için maaş + sigorta + yemek + mesai ve tam donanımlı servis araçları temini yapılacaktır .

Sponsor Bağlantılar

Sema Ith-Ihr. A. Ş.
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Tekirdağ)
ElemanOnlineComTr sitesinde yayınlanan Sema Ith-Ihr. A. Ş. firmasının verdiği ilanda; kurumsal,şirketimizin,çerkezköyde. yeni açılan şubebemize,sınırlı sayıda bay bayan personel alımı yapılacaktır...\sçerkezköy ve çevresi ikamet eden..

Maliye Bakanlığı
(Bay veya Bayan - Tam Zamanlı - Tüm Türkiye)
Maliye bakanlığı Maliye uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Toplamda 175 eleman – personel alımı yapılacak

Alya Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Tekirdağ)
...hip * tecrübeli bay özel güvenlik personellerine ihtiyaç vardır..\sçorlu ve çerkezköy istikametine servislerimiz vardır. * not: sosyal haklar ve tüm yasal işlemler iş akdinde belirtilen günde yapılmak...

Mcdonald's
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Tekirdağ)
Tekirdağ ili için Mcdonald's firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...a çalışmak isteyen, motorlu kuryeler aramaktayız.

Unımens
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Tekirdağ, Kocaeli, İstanbul Anadolu)
...öğretmeni - fabrika elektrik bakım, onarım uygulama tecrübesi olan - sürücü belgeli ve seyahat sorunu bulunmayan - autocad ve ms office programları kullanabilen - sahada ve ofiste çalışacak,mesleki ko...

ÖMÜR TEKNİK
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Tekirdağ)
IsBul sitesinde yayınlanan ÖMÜR TEKNİK firmasının verdiği ilanda; ...rdağ, ömür teknik, full time, çorlu ferroli, çorlu ferroli yetkili servis, çorlu servis elemanı, çorlu teknik eleman, çorlu teknik servis, çorlu teknik servis elemanı, tekirdağ - çorlu - teknik eleman

Istanbul Mensucat San. A. Ş.
(Bayan - Yarı Zamanlı (Part Time) - Tekirdağ)
...ecektir. bulunan ve satış yapılan müşteri başına ücret verilecektir.

Egemen Iş Makinaları
(Bay - Tam Zamanlı (Full Time) - Tekirdağ)
...neyimli marş , şarj elektronik arızaları tespit edip onarımını gerçekleştirebilen ehliyetli ve deneyimli iş arkadaşları alınacaktır . kriterlerimize uygun iş arkadaşları sektör normlarının üzerinde ma...

Glaze Garage
(Bayan - Tam Zamanlı (Full Time) - Tekirdağ)
Tekirdağ ili için Glaze Garage firmasının verdiği iş ilanında yer alan ilan metni : ...n araçlara aksesuar satış maaş + prim sistemi ile.

Sponsor Bağlantılar

Ek gelir kazanmak istermisiniz?

Son Blog Yazıları

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni
Ek gelir kazandıran 15 firma
2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak
Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız
Çok çalışmayla ilgili ünlülerden özlü sözler
Çalışanların daha fazla işe katılımını sağlamak
Hızlı iş bulmanın 5 yolu
6 Adımda hayallerinizi gerçekleştirmenin yolu
Yönetici Tercihlerinde 4 Ana Trend
Yabancı Dil Kurslarının İş Bulma Üzerindeki Etkileri

Son Blog Yazıları

2013 yılında Hangi Sektörlerde ve Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak

1-) Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor. Buyer, planner, merchandiser pozisyonları da bulmakta güçlük çekilen alanlar. Bir de uluslararası operasyon deneyimine sahip yönetici istihtamı yönünde sıkıntı çekiliyor.

2-) Restoran işletmeciliği gibi hizmet sektörlerinin eleman bulmakta en çok zorlandığı pozisy... (Devamı > > )

Ek Gelir Kazanmak İçin Neler Yapmalısınız

Ek Gelir kazanmak için öncelikle kendinize bir yol haritası belirlemelisiniz. Bu yol haritasında ne kadar para kazanmak istediğinizden tutunda yeteneklerinize kadar bazı özelliklerinizi araştırmalısınız. İlk yola çıkacağınız konu ise ek geliri neden kazanmak zorunda olduğunuzu belirlemelisiniz. Örneğin yeni bir bilgisayar almak veya faturalarınızı azaltmak mı istediğinize karar vermelisiniz.

Ek gelir kazanmanız için önünüze bir çok seçenek çık... (Devamı > > )

Ek gelir kazandıran 15 firma

Bu yazımızda ek gelir kazanmak isteyenler için evden ve iş yerinden yapabileceğiniz bir iş olan doğrudan satış işinden bahsedeceğiz. Katalog üzerinden ürün sattıran firmaların listesi ise yazımızın devamında olacak. Doğrudan satış yaparak ek gelir kazanmak son yılların en popüler ek gelir kazanma yollarından birisi. Bu işte katalog üzerindeki ürünleri çevrenize tanıtarak ortalama %33 karlarla satış yapıyorsunuz. Kar oranı firmalara göre ve satış ... (Devamı > > )

Neden zengin olamıyorum? Zengin olamayışınızın 5 nedeni

Çoğu insan zengin olmak ister, fakat bir kısmı bunu başarır. Peki insanlar neden zengin olamıyor? Zengin olmanın 5 yolu yerine, neden zengin olamadığınızın 5 nedenini sıralıyoruz. Aşağıda yazdıklarımızın tersini yaptığınızda, sizde hayatınızda bazı şeylerin zamanla değişip, ekonomik bağımsızlığınıza sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Peki zengin olamayışınızın nedenleri neler? İnsanlar nerelerde hata yapıyorlar? İşte size 5 neden.

Listenin en b... (Devamı > > )